scorecardresearch.com DAMLA TÜM DERSLER 5 (TURKUAZ SERİSİ) ve Tüm Sbs Kitapları Radikal Kitap'ta!
DAMLA TÜM DERSLER 5 (TURKUAZ SERİSİ)

DAMLA TÜM DERSLER 5 (TURKUAZ SERİSİ)

Yazar : Komisyon

Yayınevi : DAMLA YAYINEVİ

Tür : Sbs

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


TÜRKİYE’ DE İNTERNETTEN BEDAVA ÇÖZÜMLÜ DENEME SINAVLARI VEREN TEK KİTAP        Turkuaz Ana Kitap ve Cd’ si :

  Yeni Sınav Sistemi SBS’ ye % 100 uygunluğu…              

  Tüm detayları ile ele alınmış yoğun konu anlatımı…

  Günlük hayatla bire bir örtüşen uygulama sayfaları…

  Yüzlerce çözümlü örnekleri…                                          

  Sınavlarda çıkmış olan soruları ve çözümleri…                          

  Öğrendiklerimizi Pekiştirelim bölümleri…

  SBS’ ye uyumlu konu kavrama testleri…

  Binlerce soruları…  ve diğer birçok özelliği ile

Damla Turkuaz Serisi Tek Başına Yeter…


İnteraktif Eğitim CD’si :

Geliştirilmiş arayüzü,

2 kat artırılmış soru sayısı,

İnteraktif deneme sınavları,

Türkçe temalarının dinleme metinleri,

PDF formatında yüzlerce soruluk TEST BANKASI vardır.

Her sınavdan sonra otomatik dijital karne üretilir. Doğru ve yanlış cevapların ayrıntılı dökümü ve bilinemeyen soruları tekrar çözme seçeneği ile öğrenciyi bilinçli ve eğlenceli yönlendirme imkânı sunar.

 Ayrıca yaprak testler, yazıcıdan çıktı alınabilecek şekilde düzenlenmiştir.BEDAVA İNTERNET DENEME SINAVLARI Kitaba ek olarak verilen İnteraktif CD içeriğindeki şifre ile  www.damlaegitim.com/sinav adresinde yayınlanacak olan özenle hazırlanmış İnternet Denemeleri ne girmeye hak kazanan öğrencilerimizin kendilerini denemeleri  ve diğer öğrencilerle karşılaştırmaları sağlanmıştır.

  Damla Turkuaz Tüm Dersler kitabını alan herkes, Türkiye çapında yılda 8 defa yapılacak olan  konu odaklı ve  ünitelere paralel ilerleyen 8 deneme sınavına girebilecektir. Sınava giriş şifresi kitapta ve CD’ de verilmektedir.

  Sınav sonuçları, sınavın son gününden sonra internet üzerinden açıklanmakta, her öğrenci dijital karnesine, doğru ve yanlış cevaplarına ve hangi konuları çalışması gerektiği ile ilgili detaylara ulaşabilmektedir. Ayrıca Türkiye’de, ilde, ilçede, okulda ya da sınıfında kaçıncı sırada olduğuna ilişkin bilgiye de ulaşabilmektedir.

  Öğretmen Şifresi : Sınıfına toplu set aldıran öğretmenlere, özel öğretmen şifresi verilmekte, böylece öğretmenler öğrencilerini site üzerinden topluca takip edebilmekte ve sınıfına yönelik özel raporlara ulaşabilmektedir.Ayrıca, öğretmenlere yönelik ekstra dökümanlara da bu şifre ile ulaşabilmektedir.

  Soruların Çözümleri : Karneler açıklandıktan sonra her öğrenci tüm soruların ayrıntılı çözümlerine internet ortamından ulaşabilmektedir. Böylece yanlış cevaplarını düzeltme imkânına kavuşacak, öğrenmediği hiçbir konu kalmayacaktır.

  8 deneme sınavının piyasa değeri düşünülürse kitap bedavaya gelmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963