scorecardresearch.com Bıl Iq İlköğretim First Step – Sbs Hazırlık 7. Sınıf Matematik Vcd Seti - 17 Vcd ve Tüm Sbs Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bıl Iq İlköğretim First Step  – Sbs Hazırlık 7. Sınıf Matematik Vcd Seti - 17 Vcd

Bıl Iq İlköğretim First Step – Sbs Hazırlık 7. Sınıf Matematik Vcd Seti - 17 Vcd

Yazar : Edgar Allan Poe, Bram Stoker

Yayınevi : .

Tür : Sbs

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“Zaman daralıyor ve daha çalışılacak bir çok konu var” diyorsanız aradığınız VCD eğitim seti burada… Sınavda kesin başarı için doğru adrestesiniz.


VCD 01: Tam Sayılar
VCD 02: Rasyonel Sayılar
VCD 03: Düzlemdeki Doğrular
VCD 04: Cebirsel İfadeler ve Bir Bilinmeyenli Denklemler
VCD 05: Çemberde Açılar ve Yaylar 1
VCD 06: Çemberde Açılar ve Yaylar 2
VCD 07: Oran ve Orantı
VCD 08: Çokgenler 1
VCD 09: Çokgenler 2
VCD 10: Çokgenler 3
VCD 11: Çokgenler 4
VCD 12: Grafikler
VCD 13: Permütasyon ve Olasılık 1
VCD 14: Permütasyon ve Olasılık 2
VCD 15: Üslü Nicelikler
VCD 16: Bilinçli Tüketim Aritmetiği
VCD 17: Geometrik Cisimlerin Alan ve Hacimleri

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963