scorecardresearch.com Bıl Iq İlköğretim First Step – Sbs Hazırlık 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Vcd Seti - 15 Vcd ve Tüm Sbs Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bıl Iq İlköğretim First Step – Sbs Hazırlık 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Vcd Seti - 15 Vcd

Bıl Iq İlköğretim First Step – Sbs Hazırlık 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Vcd Seti - 15 Vcd

Yazar : Edgar Allan Poe, Bram Stoker

Yayınevi : .

Tür : Sbs

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Zorlu geçecek bir maratonun başlangıcındasınız.Hedefleriniz gerçekleştirmek için attığınız bu ilk adımda sizlerin en büyük yardımcınız oluyor.


VCD 01: Yeryüzünde Yaşam 1
VCD 02: Yeryüzünde Yaşam 2
VCD 03: Yeryüzünde Yaşam 3
VCD 04: Yeryüzünde Yaşam 4
VCD 05: Yeryüzünde Yaşam 5
VCD 06: Yeryüzünde Yaşam 6
VCD 07: Yeryüzünde Yaşam 7
VCD 08: İpekyolun’da Türkler 1
VCD 09: İpekyolun’da Türkler 2
VCD 10: Ülkemizin Kaynakları 1
VCD 11: Ülkemizin Kaynakları 2
VCD 12: Ülkemizin Kaynakları 3
VCD 13: Ülkemizin Kaynakları 4
VCD 14: Ülkemizin Kaynakları 5
VCD 15: Demokrasinin Serüveni

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963