scorecardresearch.com ZİHİNBEDEN REÇETESİ ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
ZİHİNBEDEN REÇETESİ

ZİHİNBEDEN REÇETESİ

Yazar : Dr. John E. Sarno

Sayfa Sayısı : 248

Yayınevi : GOA BASIM YAYIN

Tür : Sağlık - Beslenme

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“DR. SARNO''NUN ÖNERİLERİNİ UYGULAYINCAYA KADAR HAYATIM ACI VEREN SIRT VE OMUZ AĞRILARI İLE DOLUYDU. SIRT AĞRIM BİRKAÇ HAFTA İÇİNDE KAYBOLDU. BİR DAHA ASLA TEK BİR BELİRTİ DAHİ YAŞAMADIM… HAYATIMI DR. SARNO''YA BORÇLUYUM.”
- Howard Stern

New York Times''ın en çok satan kitaplarından biri olan ve 500.000''den fazla okura şifa dağıtan Sırt ve Bel Ağrılarını İyileştirmek adlı kitabından sonra ünlü doktor John E. Sarno şimdi de zihin ve beden sağlığı arasındaki canlı bağlantı üzerine en mükemmel çalışmasını okurlarına sunuyor...

ZİHİNBEDEN REÇETESİ

Amerika Birleşik Devletleri''nde birçok doktorun gerçek nedenlerini saptamada başarısız kaldığı iskeletsel kas ağrısı hastalıkları salgın boyutlarında. Bu kitapta Dr. Sarno, çoğunlukla boyun ve sırt ağrısı, migren, tekrarlayan stres hasarları, kamçı darbesi ve tendonit gibi birçok ağrılı durumun bastırılmış duygulardan kaynaklandığını gösteriyor… ve bunların ilaç kullanmadan, bedensel önlemler almadan veya ameliyatsız, nasıl başarılı bir şekilde tedavi edilebildiğini gösteriyor. Onun bu yenilikçi programı binlerce insanın memnuniyet verici sonuçlar elde etmesini sağladı. ZİHİNBEDEN REÇETESİ sağlıklı ve ağrısız yaşamın paha biçilmez anahtarıdır.
“JOHN SARNO BENİM VE TAVSİYE ETTİĞİM HERKESİN HAYATINI DEĞİŞTİRDİ. O GERÇEK BİR MUCİZE YARATICISIDIR.”
-Anne Bancroft

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963