scorecardresearch.com Vitaminlerin Kutsal Kitabı (Cep Boy) ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Vitaminlerin Kutsal Kitabı (Cep Boy)

Vitaminlerin Kutsal Kitabı (Cep Boy)

Yazar : Dr. Earl Mındell

Sayfa Sayısı : 480

Yayınevi : PRESTİJ YAYINLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


DOĞRU ZAMANDA DOĞRU VİTAMİM

"Protein, yağ ve karbonhidratlar gibi diğer besin ögeleriyle karşilaştırdığımızda aldığımız vitamin çok azdır. Ancak bir vitamindeki yetersizlik bile tüm insan vucudunda tehlikeye neden olabilir. Vucudumuzun normal fonksiyonlarını gösterebilmesi için gereken vitaminlerin gerek doğal gıdalardan gerekse besin desteklerinden elde edilmesi zorunludur.

Vitaminler . Mineraller . Besin Destekleri . Şifalı Bitkiler
Muhtemel Faydaları . Yetersizliğin Neden Olduğu Hastalıklar . En İyi Doğal Kaynakları . Kullanım Uyarıları . Dr. Mindell''ın Önerisi

- Vitaminler Hakkında Her Zaman Merak Ettiğiniz Fakat Soracak Kimse Bulamadığınız Şeyler
- Gerçekte Hangi Vitaminlere İhtiyacınız Olduğunu Nasıl Bulursunuz
- Özel Vitamin İhtiyaçlarınız
- Kilo Vermek ve Sürdürebilmek İçin Vitamin Dengeli Mindell Diyeti
- Depresyon, Anksiyete ve Stresle Mücadele Eden Besinler
- Hastalıklar Sırasında Besin Desteklerine Neden İhtiyacımız Vardır
- Şifalı Bitkiler, Homeopati İlaçları, Esansiyel Yağlar Ve Halk İlaçları
- Evcil Hayvanlar da İyi Beslenmeye İhtiyaç Duyar

Earl Mindell, Batı Pasifik Üniversitesi’nde beslenme profesörüdür. Uzman herbalist olan Mindell, dünyanın çeşitli ülkelerinde beslenme seminerleri vermektedir. Vitaminlerin Kutsal Kitabı, Anti-Aging Mucizesi, Tamamlayıcıların Kutsal Kitabı ve Mucize Bitkiler adlı eserleri 16 dile çevrilmiştir. 

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963