scorecardresearch.com Siz Diyettesiniz - Kolay Ve Kalıcı Kilo Verme Kılavuzunuz ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Siz Diyettesiniz - Kolay Ve Kalıcı Kilo Verme Kılavuzunuz

Siz Diyettesiniz - Kolay Ve Kalıcı Kilo Verme Kılavuzunuz

Yazar : Mehmet Öz, MICHAEL F. ROIZEN

Yayınevi : KORİDOR YAYINCILIK

Tür : Sağlık - Beslenme

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Aynada yeni bir SİZ görmeye hazır olun!
Neden canınız bir şey yemek istediğinde ya da iştahınızı açan yiyecekler önünüze geldiğinde çok fazla yağ depolayacağınızı düşünerek mutsuz olasınız?Diyetin işe yarayabilmesinin - gerçekten işe yarayabilmesinin - tek yolu, yemek yemeyi diyette olduğunuzu bile asla anlamayacağınız kadar basit ve otomatik bir hale getirmektir. Eğlendirici yazım tarzları, keskin zekaları ve güçlü mizah duygularıyla Prof. Dr. Mehmet Öz ve Prof. Dr. Michacl Roizcn size vücudunuzu öğretiyorlar; vücudunuzun neden ve nasıl kalori depolayıp. yağ yaktığını ve yediğiniz yiyeceklere nasıl tepki verdiğini açıklıyorlar. Son olarak, ideal kilonuza ulaşmanız için sadece iki hafta içinde bel ölçünüzden beş santim incelmenize yardımcı olacak plan ve formüller sunuyorlar.Birçoğumuz kilolara kafamızı takarız ama aslında daha önemli olan bel ölçümüzdür. Bunun nedeni, bel ölçümüzün genel sağlığımız açısından en iyi ve tek gösterge olmasıdır. Neden çok fazla terlemeyi bırakıp mezurayla daha fazla ilgilenmeye başlamanız gerektiğini size açıklayacağız.
Kitabı okuduğunuzda:
 • Diyet hakkındaki inançlarını/ı sorgulayacaksınız
 • Vücudunuzdaki yağ oranını kontrol etmek için etkili yöntemler öğreneceksiniz
 • Asla kendinizi aç hissetmeyeceksiniz
 • Bir daha asla sürekli kilo alıp verir durumda olmayacaksınız
 • Kendinizi daha iyi hissedecek, daha iyi görünecek ve daha sağlıklı yaşayacaksınız
  Beyniniz, mideniz, hormonlarınız, kaslarınız, kalbiniz, genetik yapınız ve stres seviyeleriniz arasındaki etkileşimi öğrenerek, yaşam boyu bilgi ve motivasyon sunan bu kılavuz sayesinde hayat tarzınızı istediğiniz gibi değiştirmeniz artık mümkün.Unutmayın konu akıllıca beslenmektir, acımasızca değil!
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963