scorecardresearch.com Sigaradan İyileşmek, Oniki Adım İşlemiyle Sigarayı Bırakmak ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sigaradan İyileşmek, Oniki Adım İşlemiyle Sigarayı Bırakmak

Sigaradan İyileşmek, Oniki Adım İşlemiyle Sigarayı Bırakmak

Yazar : ELIZABETH HANSON HOFFMAN, CHRISTOPHER DOUGLAS HOFFMAN

Sayfa Sayısı : 247

Yayınevi : GANJ KİTAP

Tür : Sağlık - Beslenme

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Kendimizle ve hayatla aramıza koyduğumuz duman ve sis perdesini aralamak...
Bu kitap, sigarayı bırakmak ve iyileşme özgürlüğünü bulmak için kanıtlanmış yöntemleri ayağı yere basan, nazik ve destekleyici bir üslupla takdim ediyor.
Kitabın yazarı Prof. Elizabeth Hanson Hoffman da, pek çok diğer insan gibi bu yöntemleri kullanarak sigarayı bırakmıştır.
Sigarayı bırakmak isteyen herkes bu kitapta kesin bir çözüm bulabilir. Alıştırmaları deneyin ve sağlıklı bir yaşam için sabırla ve adım adım yolunuzu seçin. Alkoliklik ve diğer bağımlılıklardan kurtulmak isteyenler ile bu tedavileri uygulayan profesyoneller, özgürlüğe giden yolda kullanabilecekleri değerli bilgiler bulacaklardır.
Kitaptaki uygulamalarla sadece sigaradan kurtulmakla kalmayacak, bırakma süreci içerisinde sağlığınızı geri kazanıp, kendinizle yüzleşecek, kendinizi daha iyi tanıma fırsatı bulup, duygularınıza saygı duymayı, onları yaşamayı ve kabul etmeyi de öğreneceksiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963