scorecardresearch.com Pervin Bulgak'la Güzellik ve Yaşam Formülleri ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Pervin Bulgak'la Güzellik ve Yaşam Formülleri

Pervin Bulgak'la Güzellik ve Yaşam Formülleri

Yazar : Pervin Bulgak

Sayfa Sayısı : 294

Yayınevi : HEMEN YAYINLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Pervin Bulgak bu kitapta yıllardan bu güne gelen akademik bilgisi sayısız deneyimi ve uzmanlığıyla hazırladığı çok önemli formülleri ve etkileri ispatlanmış dahiyane reçeteleri paylaşıyor. Kitapta yer verdiği formüllerin reçetelerin ve tavsiyelerin hepsi de evinizde kendi kendinize hazırlayabileceğiniz çok hesaplı ve hazırlanışı kolay uygulaması pratik bitkisel karışımlardan oluşmakta.
Güzelliğin sadece vücut güzelliği olmadığını her fırsatta dile getiren Pervin Bulgak kitapta sağlıklı bir vücuda sahip olmanın sırlarını da paylaşıyor. Bitkisel karışımlar eşliğinde sağlıklı ve güzel bir bedenin nasıl olacağını mevsimsel reçeteleri cinsiyet ve yaş gruplarına göre özel formülleri bitkilerin nasıl kullanılacağı yenileceği içileceği gibi daha sayısız önemli konuyu ayrıntılarıyla sunuyor.
Pervin Bulgak bu ikinci kitabında sadece kadınlar için değil erkekler içinde çok önemli bazı formüller veriyor. ‘Güzel görünmek yaşlanmayı geciktirmek ve sağlıklı yaşamak erkeklerinde hakkı düşüncesiyle uygulaması kolay bilgileri paylaşıyor.
MERAK ETTİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BİLEMEDİĞİNİZ SORUNLARIN CEVABI BU KİTAPTA KOLAY PRATİK ANLAŞILIR… ÜSTELİK TÜRKİYEDE İLK KEZ EĞİTİCİ ÖĞRETİCİ VE YÖNLENDİRİCİ BİR DVD EŞLİĞİNDE. PERVİN BULGAKLA GÜZEL VE SAĞLIKLI BİR YAŞAMA HAZIR OLUN.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963