scorecardresearch.com No Kalp Hastalıklarına Son ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
No Kalp Hastalıklarına Son

No Kalp Hastalıklarına Son

Yazar : Dr. Louis J. İgnarro

Sayfa Sayısı : 192

Yayınevi : AKİS KİTAP

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


NİTRİK OKSİT MUCİZESİ
Milyonları tehdit eden kalp hastalıkları, artık her yaştan kadın ve erkeğin başlıca ölüm sebebi. Nobel Ödüllü Dr. Louis J. Ignarr''nun otuz yılı aşkın araştırmalarının özeti olan Nitrik Oksit Mucizesi reçeteli ilaçlara sarılmadan kalp-damar hastalığını nasıl önleyip ortadan kaldırabileceğinizi sorguluyor.
Bu eserde, Dr. Ignarro mucize ilacın üretimini artırarak kalp-damar sistemini güçlendiren NO rejimini paylaşıyor bizlerle. NO perhizi herhangi bir markette bulabileceğiniz NO-destekçisi ilaveleri almayı, NO dostu yiyecekleri perhiz listenize eklemeyi ve ölçülü bir idman programı yürütmeyi kapsayan üç aşamalı, kolay uygulamalı ve abartısız bir tedavi yöntemidir. Nitrik Oksit Mucizesi''nin öğretilerini uygulayarak krizleri, felçleri ve hemen her hastalığı tarihe gömme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.
NİTRİK OKSİT MUCİZESİ İÇİN NE DEDİLER?
NO kalp sağlığınız için vücudunuzun temel ilacıdır. Bu kitap ondan nasıl daha fazla yararlanabileceğinizi açıklıyor.
- William Sears, M.D., Dr. Sears LEAN Kids kitabının yazarı
Dr. Ignarro''nun araştırmaları NO''nun kalptekiler de beraber, vücudun kan damarlarını birbirine bağlayan hücrelerin işlevini geliştirerek kalp sağlığına katkıda bulunduğunu ispatlıyor. Nitrik Oksit Mucizesi kitabı bu bıçak-sırtı bilimin kalp ve dolaşım sistemlerinin sağlığını nasıl düzenlediğini öğrenmek isteyen herkese yardımcı olacak.
- David Heber, M.D., Ph.D., Tıp Profesörü ve UCLA Gıda Birimi Müdürü
Louis Ignarro ve meslektaşları NO üzerine kapsamlı çalışmalarıyla kalp krizi, felç, hafıza kaybı, idrar kaçırma, deri kırışması gibi damar hasarlarına ilişkin bilgilerde devrim yaptılar. Herkes bu kitapta tarif edilen basit ve pratik planı uygulayarak daha sağlıklı damarlara sahip olabilir.
- Michael Roizen, M.D., çok satan Real Age kitabının yazarı
Bu kitabı kalp sağlığını düzeltmek isteyen herkese hararetle tavsiye ederim. Ignarro sadece insan sağlığında nitrik oksitin hayatî rolünü açıklamıyor, aynı zamanda okurlara NO düzeylerini adım adım artırma ve kalp-damar hastalığı riskini azaltma programını açıklıyor.
- Julien Whitaker, M.D., Whitaker Sağlık Kurum''nun kurucusu ve Health and Healing newsletter kitabının yazarı
-Kalp hastalıklarına NO
-Bu kitapta tüm incelikleriyle ve basitçe sizlere sunulan Dr. Ignarro''nun kolay planını uygulayarak belki de hepimiz daha genç damarlara sahip olabiliriz.
-Nitrik Oksit kalp hastalıklarını ve felci nasıl önleyebilir.
-Vücudun kendi harika ilacını üretmesini sağlayan program.
-Dr.Louis J.Ignarro
-Nobel tıp ödülü
-Ulusal en çok satan (ulusal bestseller)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963