scorecardresearch.com Menopoz Gerçeği ( The Wisdom Of Menopause 9 (ozsp) ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Menopoz Gerçeği ( The Wisdom Of Menopause 9 (ozsp)

Menopoz Gerçeği ( The Wisdom Of Menopause 9 (ozsp)

Yazar : Christiane Northrup

Sayfa Sayısı : 559

Yayınevi : ALTIN KİTAPLAR

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • "Menopoz her kadının uyanışıdır... bedenlerimizi, beyinlerimizi ve ruhlarımızı tedavi etmek için çok büyük vaatler veren bir aşamadır." Menopoz Gerçeği kadın sağlığının en fazla yanlış algılanan konusunda yepyeni bir bakış açısıyla geleneklere meydn okuyor. Dr. Northrup bu "değişimin" yalnızca "düzeltilmesi" gereken bir dizi fiziksel semptom olmadığını, ergenlik çağından bu yana gelişme konusunda en büyük fırsatı yaratan bir beyin / beden devrimi olduğunu iddia ediyor. Bir kadının bu aşamada, ilişkilerinin kalitesinden, beslenme alışkanlıklarının kalitesine kadar karşısına çıkan seçenekler, yaşamının geri kalanında sağlığını garantileyecektir. Kişisel ve çok şaşırtıcı klinik öykülerle Dr. Northrup bazı noktalara açıklık getiriyor: Dr. Northrup''un klasikler arasında yerini alacak olan kitabında kadınların menopoz aşamasını bireysel güç ve pozitif enerji kazanma dönemine çevirip öncesine oranla nasıl daha akıllı, daha sağlıklı, beyin ve beden açısından nasıl daha kuvvetli olabilecekleri gösteriliyor.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963