scorecardresearch.com Mehmet Öz - Siz Özel Set 4 Kitap ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Mehmet Öz - Siz Özel Set 4 Kitap

Mehmet Öz - Siz Özel Set 4 Kitap

Yazar : Mehmet Öz

Yayınevi : KORİDOR YAYINCILIK

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.SİZ: GENÇ KALINDoktorlarımız Öz ve Roizen çok satan SİZ serisinin yeni kitabı Genç Kalın: Yaşam Sürenizi Uzatma Kılavuzunuz ile geri döndüler. Engin bilgileri ve eğlenceli üsluplarıyla doktorlarımız, yaşlandıkça sistemlerimizin kaçınılmaz görünen çöküşünü nasıl yenebileceğinizi gösteriyor. Bilimin genç kalmak için yakın zamanda 14 günlük şaşırtıcı bir programla sonuç verdiğini keşfettiği Temel Yaşlandırıcılar hakkındaki bilgilendirici açıklamaları, mükemmel bir zindelikle uzun yaşamamızı olanaklı kılabilir. Keyifli bir yolculuğa kendinizi hazırlayın çünkü "garanti sürenizi uzatmak" hastalıklardan kurtulmak demek değil, daha ziyade zarifçe yaşlanmayı hayal etmesi zor hale getiren zayıflığı önlemekle ilgili.Vücut yaratılmış en büyüleyici makinedir ve hiç kimse ondan bahsederken Prof. Dr. Mehmet Öz ve Prof. Dr. Michael Roizen''''dan daha merak uyandırıcı ve açıklayıcı olamaz. Çoğu insan vücudun yaşlanmasını arabanın yıllanmasına benzetir: Ne kadar yaşlanırsak bozulmamız o kadar kaçınılmaz olur. Çoğumuzun inandığı şey, kırklı yaşlardan itibaren zihnimizde, gözlerimizde, kulaklarımızda, eklem yerlerimizde, atardamarlarımızda, cinsellik içgüdülerimizde ve hayat kalitemizi belirleyen diğer bütün sistemlerde yavaş ve sabit bir çöküş yaşadığımızdır. Ancak Dr. Roizen ve D.r Öz''''e göre bu tamamen bir yanılgı.


SİZ DİYETTESİNİZ - KOLAY VE KALICI KİLO VERME KILAVUZUNUZ
Aynada yeni bir SİZ görmeye hazır olun!
Neden canınız bir şey yemek istediğinde ya da iştahınızı açan yiyecekler önünüze geldiğinde çok fazla yağ depolayacağınızı düşünerek mutsuz olasınız?Diyetin işe yarayabilmesinin - gerçekten işe yarayabilmesinin - tek yolu, yemek yemeyi diyette olduğunuzu bile asla anlamayacağınız kadar basit ve otomatik bir hale getirmektir. Eğlendirici yazım tarzları, keskin zekaları ve güçlü mizah duygularıyla Prof. Dr. Mehmet Öz ve Prof. Dr. Michacl Roizcn size vücudunuzu öğretiyorlar; vücudunuzun neden ve nasıl kalori depolayıp. yağ yaktığını ve yediğiniz yiyeceklere nasıl tepki verdiğini açıklıyorlar. Son olarak, ideal kilonuza ulaşmanız için sadece iki hafta içinde bel ölçünüzden beş santim incelmenize yardımcı olacak plan ve formüller sunuyorlar.Birçoğumuz kilolara kafamızı takarız ama aslında daha önemli olan bel ölçümüzdür. Bunun nedeni, bel ölçümüzün genel sağlığımız açısından en iyi ve tek gösterge olmasıdır. Neden çok fazla terlemeyi bırakıp mezurayla daha fazla ilgilenmeye başlamanız gerektiğini size açıklayacağız.
Kitabı okuduğunuzda:
 • Diyet hakkındaki inançlarını/ı sorgulayacaksınız
 • Vücudunuzdaki yağ oranını kontrol etmek için etkili yöntemler öğreneceksiniz
 • Asla kendinizi aç hissetmeyeceksiniz
 • Bir daha asla sürekli kilo alıp verir durumda olmayacaksınız
 • Kendinizi daha iyi hissedecek, daha iyi görünecek ve daha sağlıklı yaşayacaksınız
  Beyniniz, mideniz, hormonlarınız, kaslarınız, kalbiniz, genetik yapınız ve stres seviyeleriniz arasındaki etkileşimi öğrenerek, yaşam boyu bilgi ve motivasyon sunan bu kılavuz sayesinde hayat tarzınızı istediğiniz gibi değiştirmeniz artık mümkün.Unutmayın konu akıllıca beslenmektir, acımasızca değil!  SİZ KULLANIM KILAVUZUNUZ
  Bu kitabı okuduktan sonra daha genç ve sağlıklı bir hayat süreceksiniz.
  Amazon
  Harry Potter''ı tahtından indiren tek kitap. Herkes mutlaka okumalı. AP
  Vücudunuzla ilgili hiçbir şey bilmediğinizi göreceksiniz.
  Publishers Weekly
  Daha uzun ve mutlu hayatın anahtarını bu kitapta bulacaksınız.
  ABC News
  Bu kitap hastalıklara karşı en büyük silahınız olacak.
  Oprah Winfrey
  Vücudun sırlarını esprilerle anlatan tek kitap.
  Los Angeles Times
  KENDİ VÜCUDUNUZUN DOKTORU OLUN
  Aşağıdaki ifadelerden hangileri doğrudur?
  -Egzersiz yapma sürenizi artırdıkça, bundan elde edeceğiniz fayda da artar.
  -Sigara tiryakisi değilseniz, akciğerleriniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
  -Kötü nefes kokusu, ağzınızdan kaynaklanır.
  -Kadınlar, menopoz döneminden sonra daha az seks yapar.
  -Bağışıklık sisteminiz her zaman, kendi hücreleriniz ve düşman istilacılar arasındaki farkı ayırt eder.
  -Damarlarınız için en büyük tehlike kolesteroldür.
  -Hafızı kaybı yaşlanmanın doğal, kaçınılmaz bir sonucudur.
  Yukarıdaki sorulardan herhangi biri için "doğru" cevabını verdiniz mi?
  O zaman kitabın içine bir göz atsanız iyi olur.
  Siz: Kullanım Kılavuzunuz''da vücut sağlığınız, güvenliğiniz ve gençliğiniz hakkında size gereken tüm cevapları bulacaksınız.  SİZ AKILLI HASTA / EN İYİ TEDAVİYİ ALMAK İSTEYEN BİLİNÇLİ HASTANIN EL KİTABI
 • Herkesin akıllı bir hasta olması gerekir. Aslında, en kötü durumlarda, hayatınız buna bağlı olabilir. Başarılı yazar ve doktorlar Mehmet Öz ve Michael Roizen, bu vazgeçilmez başucu kitabını herkesin mümkün olan en iyi tedavi imkanlarını elde etmelerine yardımcı olmak için yazdılar; herkesi öncelikle kendi tıp dedektifleri haline getirerek. Kitaptaki tüyolardan yararlanırsanız, hayatınızı kurtarma veya genel sağlığınızı koruma şansınız çok yüksek.
 • Zekice, şakacı, bazen olağandışı ama daima güvenilir, Siz: Akıllı Hasta, size kendi tıp dedektifiniz olmayı, tıbbi aile soyağacınızı izlemeyi ve herhangi bir tıbbi durumda düşebileceğiniz tuzaklardan kurtulmayı öğretiyor. Sağlık dünyasının önde gelen gözetim gruplarından biri olan Ortak Komisyon'un katkılarıyla yazılan bu kitap, okurlara kendi sağlıklarını kontrol altına almak ve bir tıbbi durumda karşılaşabilecekleri sorunlarla baş etmek konusunda atmaları gereken kolay adımları açıkça anlatıyor: Doğru doktor, hastane ve sigorta şirketini seçmekten, ilaçlar, uzmanlar, tedavi yöntemleri, alternatif tıp, ağrı kontrolü veya karşılaşılabilecek diğer tüm sorunlara kadar. İhtiyacınız olan bilgileri şakacı ve eğlenceli bir dille anlatan Siz: Akıllı Hasta, herkesin okuması gereken bir kitap.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963