scorecardresearch.com Kanseri Nasıl Yenerim ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kanseri Nasıl Yenerim

Kanseri Nasıl Yenerim

Yazar : R.Gorter, E.Peper

Sayfa Sayısı : 384

Yayınevi : BU YAYINEVİ

Tür : Sağlık - Beslenme

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


"Bu kitap, bireyleri korkunç kanser tanısıyla yüzleştiklerinde mantıklı tedavisel kararlar almaya yönlendiren önemli bilgi ve seçenekler sunmaktadır." - DR. LARRY DOSSEY, Healing Words ve The Power of Premonitions''ın yazarı "Bu önemli, yeniliklere açık kitap, kanserle savaşınızda en güçlü müttefikiniz bağışıklık sisteminizin mümkün olduğunca faal bir hâl alabilmesi ve bağışıklık fonksiyonunuzu geliştirmek için size umut dolu stratejiler sunmaktadır." - DR. KATHI KEMPER, Caryl J. Guth, Bütünleyici Tıp Merkezi, Wake Forest Üniversitesi Tıp Okulu Başkanı Bu kitap, bütünleyici, kanser tedavisine getirilen toksik olmayan bir yaklaşımdan oluşan, iyileşmesi için vücudun içsel kapasitesine odaklanan Gorter Modeli''ni tanıtmaktadır. Bu Model, 1976''da Aşama IV testiküler kanserden kemoterapi ya da radyasyon almaksızın bu teknikleri kullanarak kurtulan Dr. Robert Gorter tarafından geliştirilmiştir. Model kişisel denetimi, geniş araştırmayı ve onlarca yıldır sürdürülen klinik uygulamaları baz almıştır. Tedavi, bağışıklık sisteminin ateş terapisi (hipertermi), bağışıklık hücresi aşılama, bitkisel ökse otu, destek besin, diyet ve yaşam tarzı değişimleri aracılığıyla harekete geçirilmesini içerir. Bu kitap modele, ardında yatan araştırmaya, doğal bağışıklığın güçlendirilmesi için başvurulan stratejilere net bir bakış açısı sunmaktadır. Yazarlar, stres a/altımı ve toksisiteye mümkün olduğunca az maruz kalınması gerekliliğini vurgulayarak, hastalara tanı sonrası, önlerindeki seçeneklerin değerlendirilmesi, toplanan bilgiler ve alınan ikinci görüşlere dair getirilen tavsiyeler hakkında doktorlara soracakları sorulara ilişkin pratik yönlendirmeler sağlamaktadır. Kitapta hastaların etkileyici yorumları da mevcuttur - çoğu konulan tanılarından uzun yaşamış, bazı vakalarda, tam ve sürekli gerileme yakalanmıştır. "Dikkatli ve anlayışlı bir tutumla, Robert Gorter ve Erik Peper kanser hastalarına geleneksel tedaviye faydalı ek uygulamalar olan yeni seçenekler sunmaktalar... Bu her hastanın okuması gereken bir kitap." - DR. KENNETH R. PELLETIER, Tıp Profesörü, Arizona Üniversitesi ve UCSF Tıp Okulu Medical Center Cologne (Köln)''de Türk misafirler için özel bir departman kurulmuştur. Bu departmanda; bir Türk doktor, Türk hemşireler, Türk resepsiyonistler de hizmet vermektedir

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963