scorecardresearch.com İlaç Yiyecekler ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
İlaç Yiyecekler

İlaç Yiyecekler

Yazar : Dr. Earl Mındell

Sayfa Sayısı : 400

Yayınevi : PRESTİJ YAYINLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Soğuk Algınlığı ve Gribi Doğal Yollarla Önlemek
Soğuk algınlığı ve grip semptomları gördüğünüzde hemen harekete geçin. Birkaç saat bile önemlidir.Grip ve soğuk algınlığı için bütün zamanların en etkili bir numaralı ilacı: Besleyici bir diyet, bol temiz su, egzersiz, yeterli uyku ve sevdiklerinizle geçireceğiniz sakin zamanlar. Bununla birlikte doğamız gereği mükemmel olmadığımızdan grip ve soğuk algınlığını uzaklaştırmanın ve dindirmenin bazı doğal yardımcılarına gerek duyarız. En önemli şey tedaviye erken, ilk işaretlerle birlikte başlamaktır. Bütün semptomlar görülene ve kendinizi çok kötü hissedene kadar beklemeyin.Bağışıklık Sistemini Güçlendirmenin,Soğuk Algınlığı ve Gribi Önlemenin 20 Yolu
1- Soğuk algınlığı ya da gribin ilk belirtilerini görür görmez günde üç kez, iki dolu damlalık ekinezya tentürü ya da iki-üç kapsül ekinezya alın. Fakat ardarda iki haftadan uzun süre kullanmayın.
2- Kalsiyum ve yararlı bağırsak florası için günde bir kez yoğurt yiyin. Bağırsaklarınızdaki dost bakteriler, düşman bakteriler için en iyi silahtır.
3- Hastalığın yaklaşmakta olduğunu sezerseniz günlük 1000 mg C vitamini ve her saat üzüm çekirdeği ya da yeşil çay ekstresi gibi bioflavonoidleri alın.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963