scorecardresearch.com Hiç Hastalanmayan İnsanların Sırları ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Hiç Hastalanmayan İnsanların Sırları

Hiç Hastalanmayan İnsanların Sırları

Yazar : Gene Stone

Sayfa Sayısı : 264

Yayınevi : YAKAMOZ YAYINLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


HİÇ HASTALANMAYAN İNSANLARIN SIRLARI, anlamlı ve bilimsel verilerle kanıtlanmış, her birinin farklı bir sağlık sırrı olan yirmi beş kişinin hikâyesini anlatıyor.
Bu kitapta;
• Yiyeceklerle ilgili sırlar var: Neden sarımsak yemeli? C vitamini almalı, daha fazla probiyotik ürünler tüketmeli, vegan olmalı ya da bira mayası kullanmalı.
• Egzersiz sırları var: Ağırlık kaldırmanın faydaları, esnemenin gücü.
• Çevresel sırlar var: Mavi kuşak bölgesinde yaşamak, mikropların değerini anlamak.
• Duygusal sırlar var: Arkadaşlarla görüşmek, maneviyatı güçlendirmek.
• Fiziksel sırlar var: Daha fazla şekerleme yapmak, sabahları soğuk duş almak.
• Ve bilgelik eski kuşaklara dayanıyor, evet tavuk çorbası gerçekten işe yarıyor.

Hikâyeler bu sırları kişiselleştiriyor, araştırmalar ise gerçek kılıyor. Kendi başınıza yaparak öğrendikleriniz, her bir sırrın yaşamınıza nasıl katılacağını ve bir sonraki hiç hastalanmayanlardan biri olmanızı gösterir.
---------------------

“Bu dikkat çekici ve bilgi dolu kitap, eğer mükemmel önerilerinden birkaçını benimserseniz, yaşamınız boyunca sağlıklı olmanız şansını sunuyor. Yirmi yılı aşkın bir süredir doktorluk yapıyorum ve ben bile sağlıklı kalmak için bazı yeni yollar öğrendim.”
Dr. Mark Liponis, Canyon Ranch,
Medikal Direktör

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963