scorecardresearch.com Her Derde Deva Bitkisel Sağlık ve Güzellik Rehberi ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Her Derde Deva Bitkisel Sağlık ve Güzellik Rehberi

Her Derde Deva Bitkisel Sağlık ve Güzellik Rehberi

Yazar : Gülden Çimen

Sayfa Sayısı : 320

Yayınevi : KAVİM YAYINLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Size Şu İki Şifayı Tavsiye Ederim; Biri Bal, Diğeri Kuran- ı Kerim Hadis-i Şerif

Şifalı Bitkiler ve Tedavileri konusunda bir çok sayıda kitap ve bilgiler kafanızı karıştırıyor ise "Bitkisel Sağlık ve Güzellik Rehberi" kitabı mutlaka evinizde bulunmalı.

Bu kitap benim şifa bulan hastalar üzerinde 17 yıllık araştırmalarım (özellikle Çin''de ve Hindistan''da), Dünyanın en önde gelen uzmanlırının bilgilerinin, en ünlü Uzakdoğu kadınlarının Güzellik sırlarını en iyi şekilde açık ve net olarak anlatıldığı kitaptır.

Bu kitap hiçbir ticari kaygı taşımadan çıkartılmış olup, içinde lüzumsuz ve faydasız hiçbir kelime yoktur! Aslında sadece bir kitap satın almıyorsunuz. Sizin ve sevdiklerinizin en değerli hazinesi olan sağlığınıza ve güzelliğinize yatırım yapıyorsunuz.

Bu kitap sağlığınızın sigortası olup, hastalanmamanızı, her daim sağlıklı ve güzel kalmanızı garanti ediyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963