scorecardresearch.com Doğal Yöntemlerle Hazırlanan Bitkisel Ev İlaçları ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Doğal Yöntemlerle Hazırlanan Bitkisel Ev İlaçları

Doğal Yöntemlerle Hazırlanan Bitkisel Ev İlaçları

Yazar : Colleen K. Dodt

Sayfa Sayısı : 204

Yayınevi : PLATFORM YAYINLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bitkisel iyileştirme bizim tedavi edici bir çayı içişimizden çok önce başlar. Hatta, o biz çayı toplamadan önce bile başlar. Bitkisel iyileşme biz kendi şifalı bitkilerimizi toplamaya karar verdiğimizde başlar. Bu karar bizi güç ile doldurur ve iyileşme sürecini başlatır. Bir kere temiz havaya çıktığımızda, bütün duygularımız açılır ve kendi kendimiz bitkimizi bulabiliriz. Bu bir avdır. Başarılı olmak için, doğa talepte bulunur biz onu dinleriz ve kendi acılarımıza aldırmayız. İpuçlarını takip etmeli, ekosistemleri izlemeli, yeni yerleri dolaşmalı, derin derin solumalı ve ruhlarımızı serbest bırakmalıyız.
Şifalı bitki toplamak, onları sadece satın almakla asla sağlanamayacak olan, doğal süreçler ile samimi bir bağlantı kurar. Ve birkaç basit kuralı uygulayarak, topladığınız şifalı bitkilerin kalitesi satın aldıklarınızınkini fazlası ile aşacaktır, benzer şekilde marketten aldığınız ithal domates bahçenizde yetiştirdiğinizden çok daha çabuk solacaktır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963