scorecardresearch.com Çin Mucizesi - Uzun Yaşama Kilo Verme ve Diyet Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Çin Mucizesi - Uzun Yaşama Kilo Verme ve Diyet Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler

Çin Mucizesi - Uzun Yaşama Kilo Verme ve Diyet Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler

Yazar : T. Colin Campbell, Thomas M. Campbell

Sayfa Sayısı : 596

Yayınevi : MARTI YAYINLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“Bu kitabı okudum ve hayatımı değiştirmeye karar verdim.”
–      Demir SABANCI –

Beslenme konusunda şu ana kadar yapılmış en kapsamlı araştırma…
Bu kitap hayatınızı kurtarabilir Kanser, Kalp hastalıkları, diyabet ve obeziteye karşı kendinizi koruyabilmenin en etkili yöntemi: ÇİN MUCİZESİ…


“Colin Campbell’in Çin Mucize’si önemli ve ziyadesiyle okumaya değer bir kitap. Oğlu Tom’la birlikte Colin, beslenme ve hastalık arasındaki bağlantıyı araştırıyor ve buldukları sonuçlar çok ürkütücü. Çin Mucizesi duyulması elzem bir öyküdür.”
ROBERT C. RICHARDSON
Nobel ödüllü Fizik Profesörü ve Araştırma Dekan Yardımcısı, Cornell Üniversitesi

“Çin Mucizesi beslenme vasıtasıyla kalp hastalıkları, kanser ve diğer Batılı hastalıkları önlemenin şimdiye dek bulunmuş en ikna edici kanıtlarını sunuyor. Hem ekonomik olarak gelişmiş hem de hızlı bir ekonomik değişimden geçen ve yaşam biçimleri değişen ülkeler için de önemli bir kitap.”
JUNSHI CHEN, Araştırma Profesörü,
Beslenme ve Gıda Güvenliği Enstitüsü Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi

BİLİMSEL DOĞRULAR KESİNDİR. SONUÇLARDA HATA PAYI YOKTUR. BESLENME ALIŞKANLIKLARINIZI DEĞİŞTİRİN, KANSER, KALP HASTALIKLARI, DİYABET VE OBEZİTE RİSKİNİZİ AZALTIN.

Ne açıdan bakarsak bakalım, dünyadaki insanların sağlığı gün geçtikçe kötüleşiyor ve bireyler olarak sağlık gelirlerimiz de bu durumla doğru orantılı olarak artıyor.Artık nüfusun büyük bir çoğunluğu obez ve milyonlarcası da diyabet hastalığına yakalanmış durumda veya bugün, otuz yıl önce kalp hastalığına yakalanma oranımızdan çok daha fazla.1970’ler ortasında kansere karşı açılan savaş büyük bir hüsranla sonuçlanmaktan öteye gidemedi ve söz konusu insanlar-yani rahatsızlığı olan insanlar-haftanın belirli günleri ya da tüm günleri reçeteli ilaçlar kullanmak zorunda.Bunlara ek olarak dörtte üçümüz yüksek kolesterol sahibiyiz.
Daha da kötü noktalardan bahsetmek gerekirse, gelecek nesilleri yani çocuklarımızı ufacık yaşta hastalıklarla karşı karşıya bırakmak durumda kalıyoruz.Artık çocuklarımızın çoğu obez veya obez olma yolunda ya da daha önce çocukların nadiren yakalandığı diyabet, artık onların da korkulu rüyası haline gelmiş durumda. Hemde çok daha sinsice.Ve çocuklarımız da düzenli ilaçlar kullanmak zorunda kalıyor.
Yukarıda anlattıklarımız üç ana başlıkta birleşiyor: Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963