scorecardresearch.com Bitkisel Büyü ve Tüm Sağlık - Beslenme Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bitkisel Büyü

Bitkisel Büyü

Yazar : Ellen Dugan

Sayfa Sayısı : 136

Yayınevi : SHAMBALA KİTAPLARI

Tür : Sağlık - Beslenme

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


BU KİTAPTA YAZILANLARI BELKİ HAYATINIZDA İLK DEFA DUYACAKSINIZ
BİTKİLERİN GİZLEDİĞİ BÜYÜLER NELERDİR?
REHBER NİTELİĞİNDE BİR KİTAP
BİTKİSEL BÜYÜ TABLOLARINI İLK DEFA EN İNCE AYRINTILARIYLA BU KİTAPTA BULACAKSINIZ

Menekşeyle tutkuyu alevlendirin veya hanımeliyle yeni bir işi destekleyin. Maydanozdan Cezayir menekşesine kadar, herkes bitkileri kokuları, tatları ve şifa etkileri için sever ama bu muhteşem çok amaçlı bitkilerin gizlediği büyülü sırların farkında olan çok az kişi var. Bitkisel Büyü, bitkilerin folkloruna, bilgeliğine ve büyü etkilerine yeni bir bakış açısı getiriyor.
Ellen Dugan, çiçeklerin, köklerin, ağaçların, baharatların, sarmaşıkların ve diğer tanıdık bitkilerin büyü özelliklerini açıklıyor. Onun rehberliğinde, bitkisel büyüyü kendiniz araştırabilmek için büyülerin temellerini öğreneceksiniz. Bir giriş niteliğindeki bu rehber, bir bitkisel büyü çalışma tablosuyla birlikte, yeni büyüler yazmak üzerine bir bölüm içeriyor. Ayrıca, haftanın her gününe karşılık gelen büyülerin bir tablosunu da sunuyor: Semboller, renkler, gezegen etkileri, bitkiler, temalar ve daha birçokları.
Bu kullanımı kolay rehberin yardımıyla, sağlık, şans, zenginlik, aşk ve korunma için bitkilerin büyü enerjilerinden yararlanmayı öğrenebilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963