scorecardresearch.com The Innocent ve Tüm Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
The Innocent

The Innocent

Yazar : David Baldacci

Yayınevi : Grand Central

Tür : Roman

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Venüs'

  Yazar : Şebnem İşigüzel

  Tür : Roman


  Aşk, evlilik, aile hayatı, cinnet halleri, kadınlık, annelik, arzular, insanın ta kendisi... Kahramanların kendi kafalarına göre çalıp oynadıkları, coşku dolu, müzikal bir roman bu.
  Devamı...
 • 'Harika Çocuk'

  Yazar : Roy Jacobsen

  Tür : Roman


  Harika Çocuk - Roy Jacobsen Mutfak masasında oturmuş kızartmanın soğuyan yağlarını kemiriyoruz, bütün dişlerimiz...
  Devamı...
 • 'Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin'

  Yazar : Junot Diaz

  Tür : Roman


  Ve İşte Onu Böyle Kaybedersin''de ana karakterlerin ortak bir becerileri var: İlişkilerini mahvetmek. Bu kitap zafer, pişmanlık ve yakarışlarla kaplı bir itiraf günlüğü.
  Devamı...
 • 'Aile Savaşları'

  Yazar : Bekir Yıldız

  Tür : Roman


  Aile Savaşları - Bekir Yıldız Bağırıyordu karım. Avaz avaz bağırıyordu, oturduğu divandan. Belki de ilk kez bağırıyordu...
  Devamı...
 • 'Bir Yaşam Biçimi'

  Yazar : Amélie Nothomb

  Tür : Roman


  Ünlü bir yazarsanız, hadi adını da verelim, Amélie Nothomb’sanız ve bir gün tanımadığınız Amerikalı bir askerden, hem de Bağdat’ta savaşan, obez bir askerden böyle bir mektup alırsanız, ona karşılık vermeden edemezsiniz.
  Devamı...
 • 'Gönül Semaveri'

  Yazar : Deniz Bölükbaşı

  Tür : Roman


  Gönül Semaveri - Deniz Bölükbaşı Bir zamanların İstanbul’u ve azınlıklar, Ermeni meselesi ve Kıpçak kültürü,...
  Devamı...
 • 'Diary Of A Wimpy Kid'

  Yazar : Jeff Kinney

  Tür : Roman


  Greg Heffley finds himself thrust into a new year and a new school where undersize weaklings share the corridors with kids...
  Devamı...
 • 'Hoş Sada'

  Yazar : İskender Pala

  Tür : Roman


  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963