scorecardresearch.com DİLEMMA ve Tüm Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
DİLEMMA

DİLEMMA

Yazar : NEDİM ARGAN

Sayfa Sayısı : 250

Yayınevi : KUĞU KİTAP

Tür : Roman

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Kaderimizin dönüm noktalarında çıkar karşımıza Dilemma. Kalbimiz ve aklımız çatışır çoğunlukla. İnsanı en çok yoran, yıpratan türü de budur. Çünkü hangisinin peşinden giderse gitsin doğru kararı verdiğinden asla emin olamaz insan. (Arka kapaktan)

Aşk romanlarının yeni yazarı Nedim ARGAN’dan yüreğinize işleyecek, uzun süre unutamayacağımız yepyeni bir aşk roman daha; DİLEMMA

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Verachtung'

  Yazar : Jussi Adler-Olsen

  Tür : Roman


  Devamı...
 • 'Argus'

  Yazar : Jilliane Hoffman

  Tür : Roman


  Devamı...
 • 'Bay Daldry’nin Tuhaf İstanbul Yolculuğu'

  Yazar : Marc Levy

  Tür : Roman


  1950’lerin Londrası’nda parfümler yaratarak hayatını kazanan Alice’in, aksi ve münzevi kapı...
  Devamı...
 • 'Paradoks'

  Yazar : İlker Yıldız

  Tür : Roman


  Her şeyin hiçbir şey olduğunu anladığınız oldu mu hiç? Korkularıyla yüzleşemeyen bir adam oldunuz mu? Olmadıysanız asla imrenmeyin. Demir’in dünyasına girdikçe, kendi dünyanızdan uzaklaşacaksınız. Demir’e acımayın. Çünkü Demir aslında sizsiniz.
  Devamı...
 • 'Derviş ve Ölüm'

  Yazar : Meşa Selimoviç

  Tür : Roman


  Devamı...
 • 'Bir Perişanlık Hali'

  Yazar : Mehmet Anıl

  Tür : Roman


  Bir Perişanlık Hali, bir taraftan Harun’un dramının öykülendiği, diğer taraftansa yargılama sürecinin sorgulandığı çift katmanlı bir anlatı düzlemi üzerinde kurgulanmış, sorgulatırken aynı zamanda eğlendiren bir roman.
  Devamı...
 • 'Kırmızı'

  Yazar : Ayşegül Atmaca

  Tür : Roman


  Kırmızı - Ayşegül Atmaca Aşk Kırmızı... Kan Kırmızı... İntikam Kırmızı... İhtiras Kırmızı... Cinayet...
  Devamı...
 • 'Filin Yolculuğu'

  Yazar : Jose Saramago

  Tür : Roman


  Kıta Avrupası’nın en batısından, Lizbon’dan Viyana’ya doğru yola çıkan bir fil ile bakıcısı yoksul Subhro’nun ve bu tuhaf yolculuğun hikâyesidir Filin Yolculuğu.
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963