scorecardresearch.com ŞİMDİ MİCROSOFT VISUAL C++ 6.0 ÖĞRENİN ve Tüm Programlama Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
ŞİMDİ MİCROSOFT VISUAL C++ 6.0 ÖĞRENİN

ŞİMDİ MİCROSOFT VISUAL C++ 6.0 ÖĞRENİN

Yazar : CHUCK SPHAR

Sayfa Sayısı : 637

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : Programlama Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Şimdi Micosoft Visual C++ 6.0 öğrenin, Microsoft Windows işletim sistemi ile programlamayı öğrenmenin en iyi yoludur. Programlama deneyiminiz de varsa, 6.0 sürümü için hazırlanan bu kapsamlı kitapla bilgilerinizi Visual C++ geliştirme sistemine aktarabilirsiniz. Win32 tabanlı uygulamalar geliştirmek için Microsoft Foundation Classes (MFC) kullanmayı öğrenirsiniz. MFC programlama becerilerinizi hazır destek ve örnek programlarla pekiştirirsiniz. Kodlar ile ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok akıcılık kazanırsınız!
 • Şimdi Microsoft Visual C++ 6.0 Öğrenin şunları kapsar:
 • Visual C++ ortamı ile çalışmak-araçlar ve yeteneklerle tanışmak
 • C++ temel bilgilerini öğrenmek-işaretçiler ve başvurular, sınıflar ve nesneler
 • Win32 APIyi araştırmak-Windows geliştirmeleri için kavramlar
 • MFC AppWizard ile kod oluşturmak
 • Temel MFC becerilerini geliştirmek-menüler, çizimler, görünümler
 • Gelişmiş MFC ve grafik teknikleriyle ileri düzey program özellikleri eklemek
 • Tek Ciltte, ekonomik Visual C++ 6.0 eğitimi Beceri geliştiren kitabın yanı sıra, ekteki CD ile Visual C++ tanıtım sürümü, uygulama dosyaları ve MFC kitaplığına sahip olacaksınız. Windows programları yazmak ve derlemek için gerek duyduğunuz her şey elinizin altında!
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963