scorecardresearch.com MCSE EXAM 70-224 - MICROSOFT EXCHANGE 2000 SERVER UYG. VE YÖN. ve Tüm Programlama Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
MCSE EXAM 70-224 - MICROSOFT EXCHANGE 2000 SERVER UYG. VE YÖN.

MCSE EXAM 70-224 - MICROSOFT EXCHANGE 2000 SERVER UYG. VE YÖN.

Sayfa Sayısı : 1184

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : Programlama Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


MCSE Exam 70-224 Eğitim Paketi Microsoft Exchange 2000 Server Uygulama ve Yönetimi Eğitim Paketi, Microsoft Exchange 2000 Server'da yüksek düzeyde profesyonellik kazanmak isteyen bilgisayar uzmanalrı için yazılmıştır. Bu Eğitim Paketi, Exchange 2000 Server uzmanı olmak, işlerini daha iyi yapmak, kariyerinde ilerlemek ve yeni iş fırsatları edinmek isteyenler için doğru kaynaktır. Eğitim Paketi'mizin hedef kitlesi, "Installin, Configuring, and Administering Microsoft Exchange 2000 Server" adlı Microsoft Certified Professional (MCP) 70-224 sınavına gircek kişilerle, Microsoft Exchange 2000 Server'ı tasarlama planlama, uygulama ve destekleme görevleri olan bir bilgi teknolojisi (BT) uzmanlarıdır.

Bu Eğitim Paketi ile Exchange 2000 Server'ı yüklemeyi ya da bu sürüme yükselmeyi; Active Directory hizmetlerini, yönetici gruplarını ve Public Folder çözümlerini yapılandırmayı; Microsoft Outlook ve Outlook Web Access gibi istemciler dağıtmayı; e-posta, Instant Messaging ve Chat için alıcı nesneleri yapılandırmayı; iletişimdeki bağlanma sorunlarını gidermeyi; istemciler, yönlendirme, yabancı posta sistemleri ve sunucular arasındaki bağlantı sorunlarını çözmeyi; v.3 sertifikaları, sanal sunucular ve Key management Server'ı kullanarak sunucu güvenliğini güçlendirmeyi; Microsoft Web Storage System'ı yönetmek dahil, iletişim, işbirliği ve takvim hizmetlerini iyileştirmeyi; sistem ve kullanıcı verileri için bir yedekleme ve kurtarma planı geliştirmeyi öğrenirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963