scorecardresearch.com Macromedia Freehand Mx: Kaynağından Eğitim ve Tüm Programlama Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
Macromedia Freehand Mx: Kaynağından Eğitim

Macromedia Freehand Mx: Kaynağından Eğitim

Yazar : Patti Schulze

Sayfa Sayısı : 347

Yayınevi : MEDYASOFT YAYINLARI

Tür : Programlama Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • ''Macromedia FreeHand MX Kaynağından Eğitim'', FreeHand MX’i öğrenmeniz için uygulamalı bir yaklaşım sunuyor. Bu kitap sayesinde, sağlanan talimatları adım adım takip ederek, baskı ve Web için projeler geliştireceksiniz. Bu kitabın temel uygulaması bir kurumsal kimliğin oluşturulması: Buna, bir logo, kartvizitler, şirket bilgilerinin sunulduğu sayfa ve bir reklam sayfası dahil. Ayrıca bir animasyon, bir slayt gösterisi oluşturacak, sayfalarınızın HTML çıktılarını alacaksınız. ''Macromedia FreeHand MX Kaynağından Eğitim'' sayesinde, baskı ve Web için vektör tabanlı grafikler oluştururken FreeHand’i kullanmayı öğreneceksiniz. Çok sayfalı mizanpajlar yaratmak için metin ve grafikleri birleştirmek, noktalar ve yollarla çalışarak heyecan verici illüstrasyonlar yaratmak, katmanları kullanarak çizimleri organize etmek ve filmler oluşturmak bu kitap sayesinde edineceğiniz temel beceriler arasında sayılabilir. Ayrıca, HTML sayfalarınız için linkler eklemeyi, Macromedia Flash ile FreeHand’i birlikte kullanarak Web animasyonları oluşturmayı, site haritası oluşturmayı, sembolleri kullanarak nesneleri değiştirmeyi ve 3 boyutlu görünen nesneler oluşturmayı öğreneceksiniz. Kitabın CD’sinde, kitaptaki projeleri uygulamak ve kendi projelerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyacağınız her şey yer alıyor. Bunun yanı sıra FreeHand MX’in 30 günlük deneme sürümü de kitabın CD’sinde bulabilecekleriniz arasında. CD’de yer alan diğer dosyalar, kitaptaki uygulamaların tamamlanmış halleri; bu sayede, kendi sonuçlarınızı bu sonuçlarla karşılaştırabilir ve gelecekteki projeleriniz için model olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, www.medyasoft.com.tr adresinden üye olarak, Macromedia programları deneme sürümleri CD’sinin adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Kaynağından Eğitim Serisi Hakkında: Kaynağından Eğitim Serisi, Macromedia ürünlerinin eğitimlerini takip edilmesi kolay, hızını okurun kendisinin belirleyebileceği dersler halinde sunarak, Macromedia ürünlerinin kullanımında uzmanlaşmaya giden yolun kapılarını açmaktadır. Bu serideki kitaplar sayesinde, Macromedia programlarını kullanarak işlerinizi daha yaratıcı, kolay ve eğlenceli şekilde yapabileceksiniz. Yurtdışında Macromedia Press uzmanlığıyla yayınlanan bu seri, Türkiye’de Macromedia Türkiye Temsilcisi Medyasoft tarafından yayınlanmakta, uzman çevirmen ve editörler sayesinde ''kaynaktan gelen'' eğitimin Türk okurlarına kaliteli şekilde aktarılması sağlanmaktadır
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963