scorecardresearch.com Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu ve Tüm Programlama Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu

Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu

Yazar : MARK ELLIOT

Sayfa Sayısı : 280

Yayınevi : MEDYASOFT YAYINLARI

Tür : Programlama Kitapları

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Lotus Notes ve Lotus Domino''yu Desteklemek ve Yönetmek için IBM ''in Pratik, Uygulamalı Kılavuzu Bu kitap tümüyle profesyonellerin ve yöneticilerin Lotus Notes''u kullanılırken karşılaştıkları teknik sorunlara ve altyapı sorunlarına odaklanan tek kitaptır. IBM''in en iyi Lotus uzmanlarından biri tarafından yazılan bu kitapta, yüzlerce istemci ortamında çalışan IBM profesyonellerinin ilk elden yaşadıkları deneyimlerden faydalanılmıştır. Mark Elliott, yaygın sorunlara ait kanıtlanmış çözümlerden oluşan gerçek bir "ansiklopedi" hazırlamış ve altyapı desteğiyle ilgili süreçleri basitleştirmiştir. Elliott, sistematik olarak tüm yeni Lotus Notes ve Domino ortamları için destek çözümlerini hedeflemiştir. Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu adlı bu kitap, şu üç temel alandaki belirli çözümlere hızlı erişim sağlayacak şekilde düzenlenmiştir: istemci kurulumu, teknik destek ve istemci yazılımı yönetimi. Kitap, dağıtımların planlanması, yükseltmelerin yönetilmesi, e-posta ve takvimlerle ilgili sorunların giderilmesi, ayarların kurumsal ilkeler temel alınarak yapılandırılması ve tüm destek hizmeti verme sürecinin optimize edilmesi konularındaki en iyi uygulamaları bir araya getirmektedir. Elliott kitapta, mesajlaşmadan plug-in desteğine kadar çeşitli alanlarda Lotus Notes ve Lotus Domino''daki en son gelişmelerin yönetimsel ve destek uygulamalarını da açıklığa kavuşturmaktadır. IBM Lotus teknolojilerinin yönetilmesi, idaresi ya da desteklenmesindeki rolünüz ne olursa olsun, bu kitap daha hızlı, verimli ve etkin bir şekilde davranmanıza yardımcı olacak ve müşteri memnuniyetini arttırmanızı ve aynı zamanda destek maliyetlerini azaltmanızı sağlayacaktır. Kitapta ele alınan konular şunlardır: { ¦ Sürüm 8.0''daki temel yazılım değişikliklerine genel bir bakış ¦ Düzinelerce hata mesajının ve diğer bilinmeyen sorunların çözümü ¦ Yükseltmeleri otomatik hale getirmek için "Smart Upgrade" araç takımının kullanılması ¦ İstemci ayarlarını yönetmek ve yönetim ek yükünü azaltmak için ilkelerin uygulanması ¦ Lotus Notes performansının optimize edilmesi ve kullanıcıların gerilim yaşamasının engellenmesi ¦ Teknik destek araçlarından ve plug-in''lerden en iyi şekilde yararlanmak ¦ IBM developerVVorks Web sitesinde teknik destek ve yamaların bulunması ¦ Lotus Notes''u yapılandırmak ve ortak faaliyetleri desteklemek

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963