scorecardresearch.com Enine Boyuna Access 2003 ve Tüm Programlama Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
Enine Boyuna Access 2003

Enine Boyuna Access 2003

Yazar : John L. Viescas

Sayfa Sayısı : 1344

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : Programlama Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Enine Boyuna Microsoft Access 2003, veritabanları ile çalışan kullanıcılar için Microsoft’un yaygın veritabanı yönetimi programı Microsoft Office Access’i derinlemesine açıklayan bir kılavuzdur. Bu olağanüstü kaynak kitap, zaman kazandırıcı yüzlerce çözümü, sorun giderme ipucunu ve kullanışlı püf noktayı en öz biçimde ve kolay yanıtlarla işlemektedir. Enine Boyuna Microsoft Access 2003 ile Access hakkında bildiklerinizi geliştirmeyi ve hızla yenilikler dünyasına dalmayı; uzmanların güçlü veritabanlarını nasıl tasarladıklarını; elektronik tablolar, metin dosyaları, veritabanları ve başka kaynaklardan veri almayı; verileri yönetmek için basit ama kapsamlı sorgular yazmayı; formlar ve raporlar oluşturmak için ileri düzey teknikleri; Özet Tablo ve Özet Grafik dinamik görünümlerini geliştirmeyi; Access projeleri, görünümleri, fonksiyonları ve saklı yordamlarında Microsoft SQL Server™ gücünü kullanmayı; veritabanı güvenlik özelliklerini geliştirmeyi; veri erişim sayfaları ve XML ile Web’den dinamik veri almayı; uygulamalarınızı ve Web sayfalarınızı otomatikleştirmek için Microsoft Visual Basic® for Applications (VBA) kullanmayı öğreneceksiniz. Kitabın ekindeki CD’de orijinal kitabın eKitabının yanı sıra etkileşimli öğreticiler, örnek veritabanları, VBA kodları, Microsoft Computer Dictionary, Fifth Edition eKitabı ve daha fazlası bulunmaktadır. Enine Boyuna Microsoft Access 2003 ile günlük görevleri gerçekleştirmenin en iyi ve en hızlı yollarını enine boyuna keşfedip Access''te kendinizi en üst düzeylere hazırlayacaksınız.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963