scorecardresearch.com ADIM ADIM SQL SERVER 2000 PROGRAMLAMA ve Tüm Programlama Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
ADIM ADIM SQL SERVER 2000 PROGRAMLAMA

ADIM ADIM SQL SERVER 2000 PROGRAMLAMA

Yazar : Rebecca M. Riordan

Sayfa Sayısı : 683

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : Programlama Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Adım Adım SQL Server 2000 Programlama, veritabanlarıyla ilk kez tanışıyor ya da Access, Oracle ve diğer ilişkisel veritabanlarını uzun süredir kullanıyor olmanıza bakmaksızın, SQL Serverın sizin için nasıl çalışacağını öğrenmenin en ideal yoludur. Onlarca örnek ve alıştırma ve içerecek biçimde deneyimli veritabanı geliştiricileri ve yazarlar tarafından yazılan bu kitap, SQL Server 2000in Personel, Standart ve Enterprise sürümleri tarafından sağlanan etkileşimli araçları kullanarak veritabanları yaratıp bakımlarını yapmanızı kolaylaştırır. Adım Adım SQL Server 2000 Programlama, ile SQL veritabanının temelden nasıl oluşturulduğunu keşfedecek; SQL Server ve Transact-SQL programlamanın temellerini anlamak için Microsoftun sezgisel Adım Adım yöntemini kullanacak; sunucu ve veritabanlarını yönetmek için Enterprise Managerın nasıl kullanılacağını ve veri almayı ve verilerle çalışmayı öğreneceksiniz.
 • Adım Adım SQL Server 2000 Programlama, Transact-SQL ile program ve veritabanları yaratıp bakımlarını yapmak isteyenler için olmazsa olmaz bir kaynaktır. Kitabın ekindeki CDde örnek veritabanı dosyaları ve Transact-SQLdeki örnek komut dosyası kodları bulunmaktadır.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963