scorecardresearch.com Sapıklar (ozsp) ve Tüm Polisiye Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sapıklar (ozsp)

Sapıklar (ozsp)

Yazar : Aydın Arıt

Sayfa Sayısı : 256

Yayınevi : İNKILAP KİTAPEVİ

Tür : Polisiye

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Başlarında bir avukat olan üç kişilik bir çete, yüklü paralar karşılığında ''müşterilerinin'' sorunlarını yasa dışı yollarla çözmektedir.

  Ekibin tetikçisi, her adam öldürüşünde farklı ve yaratıcı teknikler kullanır ve cinayetlerini birer başyapıt olarak görür. Ona göre, "Adi bir katil değil, bir cinayet üstadı"dır. Zaman içind çete dağılır, lideri olan avukat ise aşık olduğu kadının sayesinde kendini farklı ve daha sakin bir hayatın içinde bulur.

  Ancak zamanında bu üç kişiyi bir arada tutan çıkar ilişkisi ve kirli geçmişleri peşlerini bırakmayacak, aralarında sorunlara yol açacak ve en sonunda birbirlerine duydukları nefret tehlikeli bir boyut almaya başlayacaktır.

  Sapıklar, 2003 yılında aramızdan ayrılan Aydın Arıt''ın, yayımlandığı yıl olumlu eleştiriler alan, 1950''lerin plajları, sahil gazinoları ve kulüpleriyle ünlü İstanbul''unda geçen heyecanlı, sürükleyici ve eğlenceli bir ''suç romanı''.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • '2. Balayı'

   Yazar : James Patterson, Howard Rouhan

   Tür : Polisiye


   Aşk, mutluluk doğurunca Yeni evlenen Ethan ve Abigail, evliliklerine güzel bir başlangıç yapmak için Karayipler’e balayına...
   Devamı...
  • 'Son Ceset'

   Yazar : Celil Oker

   Tür : Polisiye


   Son Ceset - Celil Oker Düşenin dostu yoktur... Nüfuzlu bir politikacının karısı tuhaf bir taleple çıkar Remzi Ünal’ın...
   Devamı...
  • 'Yolun Sonu İntikam'

   Yazar : Oğulcan Özbüyükkaya

   Tür : Polisiye


   Yolun Sonu İntikam - Oğulcan Özbüyükkaya  Her şey gözlerinizin önünde gerçekleşti.Avuçlarınızı ısırarak ağlamaya...
   Devamı...
  • 'Amsterdam’ın Gülü'

   Yazar : Sadık Yemni

   Tür : Polisiye


   Amsterdam’ın Gülü - Sadık YemniPolisiye roman denilince edebiyatımızda akla ilk gelen isimlerden olan Sadık Yemni “Amsterdam’ın...
   Devamı...
  • 'Seyyah 2'

   Yazar : Terry Hayes

   Tür : Polisiye


   Seyyah 2 - Terry Hayes İstihbaratın tehlikeli dünyasından uzaklaşıp mütevazi bir hayat yaşamak isteyen Seyyah, ...
   Devamı...
  • 'Hasat Zamanı'

   Yazar : John Lescroart

   Tür : Polisiye


   Hasat Zamanı - John Lescroart Güçlülerin adaleti, adaletin güçsüzlüğüdür.Eğer gerçekten suçlu değilsen, adaletin...
   Devamı...
  • 'Sherlock Holmes – Örümcek Ağında Dans'

   Yazar : Sam Siciliano

   Tür : Polisiye


   Sherlock Holmes – Örümcek Ağında Dans - Sam Siciliano DÜNYANIN EN ÜNLÜ DEDEKTİFİ GERİ DÖNÜYOR...Herkesin fakir...
   Devamı...
  • 'Antikacı'

   Yazar : Gustavo Faverón Patriau

   Tür : Polisiye


   Antikacı - Gustavo Faverón Patriau “Hepimiz hilkat garibeleriyiz, öyle ya da böyle.” Ünlü bir dilbilimci olan Gustavo, nişanlısını...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963