scorecardresearch.com Kırık Çete ve Tüm Polisiye Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kırık Çete

Kırık Çete

Yazar : Val McDermid

Sayfa Sayısı : 236

Yayınevi : Oğlak Yayıncılık

Tür : Polisiye

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Otomobil satışlarındaki sahtekarlığı araştırmakla görevli Kate Brannigan, sevgilisi rock müzik yazarı Richard Barcley´le karı koca olarak sahte bir kimliğe bürünürler. Richard´ın kullandığı lüks otomobilin içinde bol miktarda uyuşturucu bulununca suçsuz olduğunu ispat edemeyen Richard kendini Manchester´in en eli kanlı canilerinin arasında, demir parmaklıkların arkasında bulur. Kate ise Richard´ın sekiz yaşındaki oğluyla başbaşa kalır. Gerçeği öğrenmek ve Richard´ın adını temize çıkarmak için kentin en tehlikeli bölgelerinde çalışmak zorunda kalan Kate için bir yandan da bir çocuğa gözkulak olmak hiç de kolay olmayacaktır. "Giderek sayıları artan kadın dedektifler dünyasında Val McDermid Kırık Çete´de bir altın madalyalık performans sergiliyor. Çılgın, zeki, kurnaz." Reginad Hill (Arka Kapak)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Oyunbaz'

  Yazar : WULF DORN

  Tür : Polisiye


  Oyunbaz - Wulf Dorn Hep seni düşünüyorum, yakında sen de beni aklından çıkaramayacaksın… Psikiyatr Jan Forstner...
  Devamı...
 • 'Suflör'

  Yazar : Donato Carrisi

  Tür : Polisiye


  Suflör - Donato Carrisi Nasıl olduğunu öğrenseniz de faydasız Neden olduğunu anlasanız da önemsiz Kim olduğunu...
  Devamı...
 • 'Sidney Serüveni'

  Yazar : Bjorn Sortland

  Tür : Polisiye


  Sidney Serüveni - Bjorn Sortland David ile ailesi tehdit mektupları almaya başladığından burunlarını evden dışarı...
  Devamı...
 • 'Ayçöreği'

  Yazar : Piraye ŞENGEL

  Tür : Polisiye


  Ayçöreği - Piraye Şengel Sevda sabah sabah geyik yapmak istemiyordu. Cevap vermedi. Gazeteleri okumaya devam etti....
  Devamı...
 • 'İntikam'

  Yazar : Michael Dibdin

  Tür : Polisiye


  İntikam - Michael Dibdin Dibdin''''in çalışması, Raymond Chandler gibi devlerle karşılaştırılmayı hak ediyor.    Portland...
  Devamı...
 • 'Adsız Kahraman'

  Yazar : Suzanne Brockmann

  Tür : Polisiye


  Adsız Kahraman - Suzanne Brockmann Bazen aşk en büyük zaferdir… Ciddi bir kafa yaralanması sonucu dinlenmek...
  Devamı...
 • 'Sazan Mevsimi'

  Yazar : Selim Çiprut

  Tür : Polisiye


  Sazan Mevsimi - Selim Çiprut Tanısan harbiden çok seveceğin bir polis olan Saffet... Aşkından deliye dönmüş, düğünü...
  Devamı...
 • 'Dehanın Esrarengiz Yüzü – Korku Vadisi'

  Yazar : Sir Arthur Conan Doyle

  Tür : Polisiye


  Dehanın Esrarengiz Yüzü – Korku Vadisi - Sir Arthur Conan Doyle Zekice tahminleri ve akıl yürütme yeteneğiyle tanınan...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963