scorecardresearch.com Cankurtaran ve Tüm Polisiye Kitapları Radikal Kitap'ta!
Cankurtaran

Cankurtaran

Yazar : James Patterson

Sayfa Sayısı : 360

Yayınevi : GOA BASIM YAYIN

Tür : Polisiye

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Florida''da tatil beldesinde cankurtaran olarak çalışan Ned Kelly, aklını başından alan, rüyalarının kadınıyla karşılaşır. Her şey mükemmeldir, ancak kadın en iyisine alışıktır, Ned ise zar zor geçinmeye. Kadın bu lüks otelde misafirdir, Ned ise sadece orada çalışmaktadır. Arkadaşları çok paralı bir iş teklif ettiklerinde Ned, gözcülük ve şoförlük yapmayı kabul eder. Plan basittir, zengin bir koleksiyoncunun evine girip tabloları çalacaklardır. Ancak soygun gecesi bazı şeyler yolunda gitmez. Ned''in ekibi tuzağa düşürülmüştür, daha kendilerini kimin oyuna getirdiğini düşünmeye zaman bulamadan, arkadaşlarının vahşice öldürüldüğünü öğrenir. Yalnızca Ned sağ kalmıştır ve şimdi FBI''ın ve katillerin bir numaralı hedefidir. Kimseye güvenemeyen Ned, arkadaşlarının öcünü almak, adını temize çıkarmak ve en sevdiği insanlar arasında onu öldürmek isteyenin kim olduğunu bulmak için ümitsiz bir mücadeleye girişir.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • 'Babil’i Düşlemek - Bir Özel Dedektiflik Romanı 1942 '

   Yazar : Richard Brautigan

   Tür : Polisiye


   Babil’i Düşlemek - Bir Özel Dedektiflik Romanı 1942 - Richard Brautigan Gerçekten’de bagajda ölü bir fahişenin...
   Devamı...
  • 'Suikast'

   Yazar : Bora Akifoğlu

   Tür : Polisiye


   Suikast - Bora Akifoğlu Türkiye yeni bir polisiye yazarıyla tanışıyor… Bora Akifoğlu. Eğer polisiye türünden...
   Devamı...
  • 'Kastre'

   Yazar : Leigh Russell

   Tür : Polisiye


   Kastre - Leigh Russell Miles, cesedin sol şakağında, etrafı geniş bir morlukla çevrili derin bir kesiğe işaret etti. “Başının...
   Devamı...
  • 'Bataklığın Kayıp Tanrıları'

   Yazar : Elly Griffiths

   Tür : Polisiye


   Bataklığın Kayıp Tanrıları - Elly Griffiths Geçmiş ölmüştü, bunu biliyordu. Ama aynı zamanda geçmişin karşı konulmaz...
   Devamı...
  • 'Soğuk Bir Dokunuş'

   Yazar : Louise Penny

   Tür : Polisiye


   Soğuk Bir Dokunuş - Louise Penny “Olağanüstü bir cinayet, zeki bir dedektif, ürkütücü bir atmosfer…” The Times Kanada’nın...
   Devamı...
  • 'Şifacı'

   Yazar : Antti Tuomainen

   Tür : Polisiye


   Şifacı - Antti Tuomainen 2011 En İyi Fin Polisiye Roman Ödülü “Yılın en iyi...
   Devamı...
  • 'Hipnoz'

   Yazar : A.Emin Tolga

   Tür : Polisiye


   Hipnoz - A.Emin Tolga Bir başkomiser... Bir seri katil... Adrenalin yüklü bir polisiye... Baş Komiser...
   Devamı...
  • 'Çıkış Yok'

   Yazar : Osman Aysu

   Tür : Polisiye


   Çıkış Yok - Osman Aysu Yıllardır gerilimin her kelimesini ustaca yazan Osman Aysu’dan okurlarının ayraç kullanmadan...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963