scorecardresearch.com Tevrat!ın Şifresi Ve Gizli Kehanetleri ve Tüm Parapsikoloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Tevrat!ın Şifresi Ve Gizli Kehanetleri

Tevrat!ın Şifresi Ve Gizli Kehanetleri

Yazar : Joseph Noah

Sayfa Sayısı : 266

Yayınevi : SINIR ÖTESİ YAYINLARI

Tür : Parapsikoloji

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Vaadedilen Altın Çağ geliyor... Ancak yine binlerce yıl önce söylenilmiş olduğu gibi bu geçiş hiç de kolay olmayacak... Kutsal Kitaplar’daki şifreler de eski kehanetler de hep aynı şeyi söylüyor: 2004’den sonrasına dikkat!... Asıl değişim 2010’dan sonra!... İncil’in Yuhanna Bölümü, işte bu sözünü ettiğimiz günlerle ilgili çok önemli kehanetler içermektedir. Bu biliniyordu. Ama bunun tarihsel karşılıkları yakın zamana kadar anlaşılamamıştı. Bu tarihsel karşılıklar hem Kur’an-ı Kerim’in Şifresi’nden, hem de Tevrat’ın Şifresi’nden çıkmış bulunuyor. Ortaya çıkan tüm sonuçlar binlerce yıl öncesine ait Mayalar’ın Kehanetini’ni doğrulamaktadır. Mayalar’a göre 2012 zamanların sonuydu. Tevrat’ın gizli sırlarının anlaşılamayacağı yine Tevrat’ın içindeki pekçok Bab’da da açıkça ifade edilmiştir. Bu sırlardan biri de içerdiği şifredir:
Vaadedilen Altın Çağ geliyor... Ancak yine binlerce yıl önce söylenilmiş olduğu gibi bu geçiş hiç de kolay olmayacak... Kutsal Kitaplar’daki şifreler de eski kehanetler de hep aynı şeyi söylüyor: 2004’den sonrasına dikkat!... Asıl değişim 2010’dan sonra!... İncil’in Yuhanna Bölümü, işte bu sözünü ettiğimiz günlerle ilgili çok önemli kehanetler içermektedir. Bu biliniyordu. Ama bunun tarihsel karşılıkları yakın zamana kadar anlaşılamamıştı. Bu tarihsel karşılıklar hem Kur’an-ı Kerim’in Şifresi’nden, hem de Tevrat’ın Şifresi’nden çıkmış bulunuyor. Ortaya çıkan tüm sonuçlar binlerce yıl öncesine ait Mayalar’ın Kehanetini’ni doğrulamaktadır. Mayalar’a göre 2012 zamanların sonuydu. Tevrat’ın gizli sırlarının anlaşılamayacağı yine Tevrat’ın içindeki pekçok Bab’da da açıkça ifade edilmiştir. Bu sırlardan biri de içerdiği şifredir: “Ve dedi: Git, Dayel, çünkü sonun vaktine kadar bu sözler saklıdır ve mühürlüdür.” (Tevrat, Danyel: 12:9) “Sonun Vakti”, Mayalar’ın zamanların sonu dediği dünyamızın toptan yok oluşu değil, bu çağın bitip yeni bir çağın başlayacağı vakittir. İşte o sonun vaktinde; üstü açılmadık, gizli saklı bir şey kalmayacaktır...
Tevrat’ın Şifresi’yle ilgili yapılan bu en son araştırma 2005 – 2012 yılları arasındaki döneme ait çok önemli bulgular içermektedir. Kitabın bir diğer önemli yönü de, Kur’an-ı Kerim’de bir şifre olduğundan Tevrat’ın Şifresi’nin de söz etmesidir. Mutlaka incelenmesi ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir durumla karşı karşıyayız.
Kitabın İçinden Birkaç Satır Başı:
Kıyamet Çağı’nda New York’un çöküşü
Dünyayı gizli bir şekilde yöneten negatif güçler
Kehanet Gerçekleşiyor
Vazifeliler her yerde
Altın Çağ''ın, 2010''dan sonra başlaması
Zor günler yaklaşıyor
Kıyamet dönemi 1948 kuşağıyla başlar
1948 nesli 70 yıldır
Yuhanna''ya göre Kıyamet zamanı 2005''ten 2012''ye kadardır.
Beklenen Doğal ve Kozmik Afetler
2010''da Dünya Kutup ekseninde kaymaların başlaması
Dünya kutup kaymasının üçüncü ve sonuncusu 2012''de
Göktaşı Dünya’ya geliyor
Kutup kaymasından sonra
ABD’de büyük Karışıklıklar
Auramızın rengi sonucu belirleyecektir

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963