scorecardresearch.com Kozmia Sa ( Kozmik Hafızadan Akışlar ) ve Tüm Parapsikoloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kozmia Sa ( Kozmik Hafızadan Akışlar )

Kozmia Sa ( Kozmik Hafızadan Akışlar )

Yazar : Devir Korkmazhan

Sayfa Sayısı : 262

Yayınevi : MEFİSTO YAYINLARI

Tür : Parapsikoloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Devir Korkmazhan,doğrusal bilgi akış yöntemini kullanarak mutlat öz bilinci AumonKozmia Savasıtasıyla kozmik hafıza merkezinden çeşitli boyutlararası bilgiler aktarmaktadır.Kitabında bilinçsel açılımlarımız için kendi kodlarınızı nasıl alabileceğinizi de tarif etmektedir.Ve bu kitapta sizi süpriz bir beta boyut gezisi beklemektedir.Bir çeşit kodlama sistemiyle yazılan kitaptaki bazen birleşik boyutsal lisanla da anlatılan etkili teknolojik bilgileri,kavramları,açıklamaları,sırlar,fonksiyonları ve internette messenger aracılığı ile gerçekleştirilen sohpetleri okudukça bu bilgilerden alacağınız yüksek enerjilerle gerektiği gibi şoklanacak ve uygun zamanlama kodlarınızla çeşitli boyutsal açılımlarınızı gereği gibi yaşayabileceksiniz.Kitapta sizinle paylaşılanboyutsal yazı şekilleriile de bu açılımlarınız daha da zenginleşecektir.Bu kitap;tam da bunu amaçlayarak yazılmış,sizlere özgür birer boyutlrarası varlık olma yoluyla hizmet veren,saf sevgi,birlik ve şifanın ana tema olduğu çok değerli bir boyutlararası ana rehber değerindedir.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963