scorecardresearch.com Modern Briç Sistemi ve Tüm Oyunlar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Modern Briç Sistemi

Modern Briç Sistemi

Yazar : Hulusi Orhangazili

Yayınevi : İLETİŞİM YAYINLARI

Tür : Oyunlar

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • "Hulusi Orhangazili ve Tevfik Uslu yu titiz ve detaylı çalışmalarından ötürükutluyorum. Modern Briç Sistemi; briç camiamızın önemli bir eksiğini giderirniteliktedir. Özellikle tüm dünyadaki yayınlar gözönüne alındığında dahiüzerinde pek az kaliteli çalışma yapılmış bulunan yarışmalı sekanslarakitapta verilen önem dikkate değerdir. Öncelikle orta ve ileri seviyedeolmak üzere bricini geliştirmek isteyen her oyuncuya tavsiye ederim."ATA AYDIN - Briç Federasyonu Başkanı "Briçle ilgili tüm konuşma bilgilerinin ahenk içinde biraraya getirildiği bukitabın Türk briç camiasına çok faydalı olacağına eminim. Uslu veOrhangazili?yi çaba ve katkılarından dolayı kutlarım."OSMAN ALAEDDİNOĞLU - Milli oyuncu "Son yıllarda Türk bricinde önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Bununlabirlikte belli seviyedeki briç oyuncularının kullanabileceği derli toplu,kolay anlaşılır ve sık karşılaşılan sorunlara çözüm getiren güncel birsisteme ihtiyaç duyulduğu da bir gerçektir. Uzun yıllardır brice emek vermişdeğerli dostlarım Dr. Tevfik Uslu ve Dr. Hulusi Orhangazili?nin eserinin buihtiyacı gidereceğine inanıyorum."TURAN YAVUZ - Türkiye Şampiyonu "Briçte önemi daha da artan konuşma bölümünü çok iyi incelemiş ve yeni bakışaçıları getirmiş Modern Briç Sistemi, ortaklığını geliştirmek isteyen herbriççi için başvurulacak önemli bir referans kaynağı."DİLEK YAVAŞ - Milli oyuncu
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963