scorecardresearch.com Kanlı Kukla Pkk ve Tüm Örgütler & Gizli Servisler Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kanlı Kukla Pkk

Kanlı Kukla Pkk

Yayınevi : PEGASUS YAYINLARI

Tür : Örgütler & Gizli Servisler

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


KANLI KUKLA PKK Terör Örgütü Gerçeği
Bir Gazetecinin Kaleminden PKK Kampları
Terör Örgütü PKK hakkında en gerçek bilgileri Usta Gazeteci-Savaş Muhabiri Vedat Yenener’in Kaleminden okuyacaksınız. Pkk kamplarından gerçek olaylar,
Türk Silahlı Kuvvetlerinin PKK operasyonlarında yaşananlar, Örgüte indirilen büyük darbeler.. PKK Terör Örgütünün Liderleri Murat Karayılan, Cemil Bayık, Osman Öcalan’la yapılan röportajlar, Terör örgütü tarafından kandırılarak dağa çıkarılan militanlarla söyleşiler… PKK kamlarında günlük yaşam…

Vedat Yenerer ile 1992 senesinde Bingöl kırsaIında gerçekleştirdiğimiz bir operasyonda tanştım. Bugüne kadar irtibatımız kesilmedi. Gerektiğinde gözünü budaktan esirgemeyen, Atatürkçü bir gazetecidir. Dünya’nın değişik yerlerinde görev yapan ve özellikle komşu ülkelerdeki terör faaliyetlerini yerinde inceleyen bir terör uzmanıdır. Daha önceki kitaplarını bir çırpıda okudum. Herkesin istifadesine sunulan ve içinde çok şaşıracağınız detaylar yer alan bu kitabın çok yararlı olacağı kanaatindeyim.
Emekli Orgeneral Necati Özgen
Kuzey Irak, 1984’den bu yana Türkiye’nin gündeminin nerede ise her gün birinci maddesi olmasına rağmen Türk insanı için hala bir bilinmez. Vedat Yenerer kitabı ile bu bilinmezliği ortadan kaldırıyor. Okuyucu kitabın sayfalarını çevirdikçe Kuzey Irak’ta dağları aşıyor, vadileri geçiyor, nehir- lerde yüzüyor. PKK kamplarına giriyor. Peşmergelerle konuşuyor. Terör örgütünün liderleri ile kavga ediyor. Üstelik bütün bunları Vedat Yenerer’in kendisi gibi coşkulu dilinden okurken zaman zaman kahkahalarla gülecek, zaman zaman derin bir şekilde düşüneceksiniz. Kuzey Irak ve terör ile ilgili birçok şey okumuş olan insanlar bile Vedat Yenerer’in kitabını bitirdiğinde “demek bilmediğim çok şey varmış” diyecekler.
Prof. Dr. Ümit Özdağ

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963