scorecardresearch.com 20. Yüzyıldan Günümüze İlluminati Komploları ve Tüm Örgütler & Gizli Servisler Kitapları Radikal Kitap'ta!
20. Yüzyıldan Günümüze İlluminati Komploları

20. Yüzyıldan Günümüze İlluminati Komploları

Yazar : Turgut Gürsan

Sayfa Sayısı : 376

Yayınevi : PEGASUS YAYINLARI

Tür : Örgütler & Gizli Servisler

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


DÜNYA KİMLER TARAFINDAN YÖNETİLİYOR
DÜNYA YÖNETEN GİZLİ GÜÇLERİN PERDE ARKASI
DÜNYA ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLARIN PERDE ARKASI AKTÖRLERİ
SÜPER ZENGİNLERİN YÖNETTİĞİ DÜNYA KOMPLOSUNU ANLAMAK İÇİN BU KİTABI OKUMALISINIZ.
Bu kitapta 20. Yüzyıldan başlayarak günümüze kadar uzanan bir süreç içinde gizli örgütlere ilişkin konularda tarihsel bilgiler sunulmaktadır. Günümüzde yaşanan global değişikliklerin temel nedenleri olarak gösterilen Illuminati koplolarının anlatıldığı kitapta dünyayı yöneten büyük gizli güçlerin genel bir deşifresi verilmektedir. Kitap içinde Illuminati Komploları dışında şu konular yer almaktadır:

Birinci Dünya Savaşı Nasıl çıkarıldı?
İngiliz Masonluğunun Dünya Politikası
Ermeni İsyanlarındaki İngiliz Mason Parmağı
Türkiye’yi Parçalamak için Gizli Planlar
İttihatçıların Akıl Hocası, Illuminist-siyonist-devrimci Parvüs Efendi
Birinci Dünya Savaşı Sırasında Siyonist Faaliyetler
Anglo-Siyonist Faaliyetler
ABD’deki Gizli Siyonist Örgütler
Bir İlluminati Ajanının İtirafları: Rakovski Protokolleri (Kapitalist Enternasyonal ve Devrimler)

İlluminati’nin nihai hedefi:
Milletler Cemiyeti ve Dünya Cumhuriyeti

TÜYLERİNİZİ DİKEN DİKEN EDECEK ÇOK ÇARPICI BİLGİLERLE DOLU BİR KİTAP. DÜNYA ÜZERİNDE OYNANAN DERİN OLAYLARI DERİN KOMPLOLARI ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ BU KİTABI MUTLAKA OKUMALISINIZ

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963