scorecardresearch.com Uluslararası İşletmelerde Yönetim Organizasyon Politikaları ve Stratejileri ve Tüm Muhasebe - Finans Kitapları Radikal Kitap'ta!
Uluslararası İşletmelerde Yönetim Organizasyon Politikaları ve Stratejileri

Uluslararası İşletmelerde Yönetim Organizasyon Politikaları ve Stratejileri

Yazar : Melik Muhammet Kabar

Sayfa Sayısı : 208

Yayınevi : KİŞİSEL YAYIN

Tür : Muhasebe - Finans

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Güzel Dünya''mızın ufkunda globalleşme, uyum ve iş birliği var. Ticaret var, yardımlaşma var, dostluk var, barış var.
Güzel ülkemizin ufkunda kazanç var, şefkat ve merhamet var. Politikaları ve stratejileri, halkının memnuniyeti, mutluluğu ve başarısı için oluşturmak var.
Bir başucu kitabı olan bu kitap; okuyucularına uluslararası işletmeler yanında, politikalar, stratejiler ve örgütler ile ilgili de çok sayıda seçkin bilgiler sunuyor.

Kitapta Bulunan Konu Başlıkları
Uluslararası İşletmeler
- Uluslararası İşletmelerde İşletme Politikaları
- Uluslararası İşletmelerde Yönetim Politikaları
- Uluslararası İşletmelerde Organizasyon Politikaları
- Uluslararası İşletmelerde İşletme Stratejileri
- Uluslararası İşletmelerde Yönetim Stratejileri
- Uluslararası İşletmelerde Organizasyon Stratejileri
- Uluslararası İşletmelerde Çevre
- Uluslararası İşletmelerde İletişim
- Uluslararası İşletmelerde Koordinasyon
- Uluslararası İşletmelerde Organizasyon Yapıları
- Uluslararası İşletmelerde Yönetim – Organizasyon Sorunları
- Türkiyedeki Uluslararası İşletmeler
- Türkiyedeki Uluslararası İşletmelerde Yönetim – Organizasyon Sorunları Konulu Araştırma
- Çözüm Önerileri

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963