scorecardresearch.com Staja Başlama Mali Müşavirlik Konu Anlatımlı - İslam Çankaya (2 Cilt) ve Tüm Muhasebe - Finans Kitapları Radikal Kitap'ta!
Staja Başlama  Mali Müşavirlik Konu Anlatımlı - İslam Çankaya (2 Cilt)

Staja Başlama Mali Müşavirlik Konu Anlatımlı - İslam Çankaya (2 Cilt)

Yazar : İslam Çankaya

Sayfa Sayısı : 3295

Yayınevi : .

Tür : Muhasebe - Finans

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


2010 15. Baskı Yeni Sınav Sistemine Göre Serbest Muhasebecilik - Mali Müşavirlik Staja Başlama Sınavlarına Hazırlık Kitabı

Türkçe, Matematik, İnkılap Tarihi
Muhasebenin Temel Kavramları
Türkiye Muhasebe Standartları
Gelir Tablosu ve Analizi
Bilanço ve Analizi
Finansal Muhasebe
Maliyet Muhasebesi
Şirketler Muhasebesi
Finansal Tablolar Analizi
Muhasebe Denetimi
Gelir Vergisi Kanunu
Vergi Usul Kanunu
Kurumlar Vergisi Kanun
506 Sayılı SSK Kanun
4857 Sayılı İş Kanunu
3568 Sayılı Meslek Hukuku
Temel Hukuk
Türk Ticaret Hukuku
Borçlar Hukuku
SPK Bağımsız Denetim
Kamu MAliyesi
Maliye Politikası
İktisat Ekonomi
İktisat Ekonomi Sözlüğü
Tüm Konularda Çözümlü Testler
2. Cilt Soru Bankası, Genel Deneme Testleri
Serbest Muhasebecilik, Mali Müşavirlik (SMMM) sınavı için, örnek açıklamalı, konu anlatımlı, 2 ciltten oluşan 3246 sayfalık başka kaynağa ihtiyacınız kalmadan sınava hazırlanabileceğiniz geniş kapsamlı SMMM hazırlık kitabı.

Ticaret Hukuku
Vergi Hukuku
Borçlar Hukuku
Meslek Hukuku
Genel Kültür
İktisat
Maliye

2010 15. BASKI YENİ !

20 Haziran 2009 Sınav Soru ve Cevaplarını Kapsamaktadır !!!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963