scorecardresearch.com Smmm Maliyet Muhasebesi Görüntülü Dvd Seti (13 Dvd) ve Tüm Muhasebe - Finans Kitapları Radikal Kitap'ta!
Smmm Maliyet Muhasebesi Görüntülü Dvd Seti (13 Dvd)

Smmm Maliyet Muhasebesi Görüntülü Dvd Seti (13 Dvd)

Yayınevi : .

Tür : Muhasebe - Finans

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Adım Adım SMMM Maliyet Muhasebesi Matematik Konu Anlatımı
HD Kalitesinde Ses ve Görüntü
Konu Başlıklarına Göre Soru Çözümleri
Tüm SMMM Maliyet Muhasebesi Konularının Anlatımı.
Çıkabilecek Sorular ve Açıklamaları
Konuları Tekrar Tekrar İzleme ve Uygulama İmkanı bulabileceğiniz ve Kendinizi Dershane Ortamında Hissedebileceğiniz Rahat Çalışma İmkanı Sunmaktadır.

SMMM Staja Başlamaya hazırlanacak olanlara yönelik hazırlanmı muhteşem setle SMMM Maliyet Muhasebesi Dersini Çok Rahat Anlayacaksınız...
SMMM Maliyet Muhasebesi Sınavına uygun Olarak Hazırlanmış Dev Set

13 DVD den oluşmaktadır.
İster Bilgisayarınızda İster DVD Playerınızde İsterseniz Playstation da İzleme İmkanı
Uzman Kadromuz Tarafından Stüdyo Ortamında Hazırlanan Bu DVD Setleri SMMM Maliyet Muhasebesi Müfredatını Kapsayan Türkiye’nin ilk ve Tek Görüntülü Eğitim Setidir.

SMMM Maliyet Muhasebesi DVD Seti İçerik:
Kavramlar Konusu
Yöntem ve Tek Düzen Hesap Plan
İlk Madde ve Malzeme Konusu
İşçilik Maliyetleri Konusu
Genel Üretim Giderleri
Konusu SMMM Satılan Mamüllerin Tablosu Konusu
Başa baş Noktası Konusu
Sipariş Maliyet Yöntemi Konusu
Standart Maliyet Konusu
Safha Maliyet Sistemi Konusu
Birleşik Maliyet Konusu
SMMM Maliyet Muhasebesi Soru Çözümleri

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963