scorecardresearch.com Satış Teknikleri ve Tüm Muhasebe - Finans Kitapları Radikal Kitap'ta!
Satış Teknikleri

Satış Teknikleri

Yazar : Dr. Polat Tunçer

Sayfa Sayısı : 452

Yayınevi : BETA YAYINLARI

Tür : Muhasebe - Finans

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Birinci Bölüm: Kişisel Satışa giriş Konu 1: Satışın Tarihi Gelişimi Konu 2: Kişisel Satış Konu 3: Satış Çeşitleri Konu 4: Satışçı Çeşitleri Konu 5: Kişisel Satış ve Ahlak İkinci Bölüm: Müşteri ve Davranış Çeşitleri Konu 1: Müşteri Kavramı Konu 2: Müşteri Davranışları Üçüncü Bölüm: Satış Temsilcisinin Özellikleri ve Eğitimi Konu 1: Satış Temsilcisi Kavramı ve Özellikleri Konu 2: Satış Temsilcisinin Eğitimi Konu 3: Satış Temsilcisi ve Zaman Yönetimi Dördüncü Bölüm: Kişisel Satış faaliyetlerinde İletişim ve Beden Dili Konu 1: İletişim Kavramı Konu 2: Kişisel Satış ve İletişim Beşinci Bölüm: Kişisel Satış Süreci Konu 1: Kişisel Satış Sürecine Giriş Konu 2: Kişisel Satışa Hazırlık Konu 3: Kişisel Satışı Etkileyen Faktörler Konu4: Kişisel Satışta Sunum Altıncı Bölüm: Müşteri İtirazları ve İtirazları Karşılama Teknikleri Konu 1: İtirazla İlgili Kavramlar Konu 2: İtirazları Cevaplama Süreci ve Zamanı Konu 3: Satış ve Pazarlık Konu 4: İtirazları Karşılama Kural ve Yöntemleri

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963