scorecardresearch.com Eta SQL Muhasebe Entegre İşletme Bordro 2010 ve Tüm Muhasebe - Finans Kitapları Radikal Kitap'ta!
Eta SQL Muhasebe Entegre İşletme Bordro 2010

Eta SQL Muhasebe Entegre İşletme Bordro 2010

Yazar : Recep Parer

Sayfa Sayısı : 363

Yayınevi : KİŞİSEL YAYIN

Tür : Muhasebe - Finans

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Teknoloji çağı olan çağımızda, bilgisayarın önemi artmış ve bilgisayar yaşamımızın bir parçası olmuştur. Hepimizin de çok iyi bildiği üzere, günümüzde firmalar tüm mali işlemlerinin takibini muhasebe yazılımları ile gerçekleştirmektedirler. Artan iş hacimleri sonrası, firmaların muhasebesel takibatlarını gerçekleştirebilmeleri için bilgisayarlardan yardım almaları kaçınılmaz olmuştur. Muhasebe yazılımları sayesinde, firmalar mali verilerini daha güvenli bir şekilde depolayabilmekte, verilere çok daha hızh ulaşarak iş performanslarını artırabilmektedirler.
Bir firmanın en önemli bölümlerinin başında Muhasebe gelmektedir. Muhasebe kurallarını ve bir şirketteki mali işleyişi bilmek yeterli değildir. Bir muhasebecinin sektör Önemli olmaksızın tüm firmalarda rahathkla görev alabilmesi için Muhasebe programlan hakkında bilgi sahibi olması gerekir.
Bu kitapta sizlere ihtiyacınız olan muhasebenin bilgisayarda uygulamasını piyasada en yaygın biçimde kullanılan ETA SQL muhasebe programmda belgelere dayalı olarak anlatmaya çalıştık.
Belgeleri işlerken satırları satır atlamadan kaydediniz.
Geleceğinizin basanlarla dolu olması dileğiyle..
Bilal ÇETİNKAYA

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963