scorecardresearch.com Kurumsal Yağ Sanatı - İş Yaşamından Mizahi Öyküler ve Tüm Mizah / Karikatür Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kurumsal Yağ Sanatı - İş Yaşamından Mizahi Öyküler

Kurumsal Yağ Sanatı - İş Yaşamından Mizahi Öyküler

Yazar : Yekta Özözer

Sayfa Sayısı : 160

Yayınevi : SİSTEM YAYINCILIK

Tür : Mizah / Karikatür

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Eğer;
®    İş yaşamınızda iyice daraldıysanız,
®    Çok yoğun çalışıyorsanız, gelen giden size iş yüklüyorsa,
®    Millet gözünüzün önünde yağ çekerek yükseliyor, siz ise yerinizde pati atıyorsanız,
®    İşleriniz bir türlü bitmiyorsa ve önünüzde evraklar, bilgisayarınızda e-postalar yığılmışsa,
®    Eline güç veya para geçince karakteri değişen tanıdıklarınız varsa,
®    Siz çalışıyorken, iş kariyerde yükselişe gelince başkaları önünüze geçiyorsa,
®    Şirketinizde birileri hep sizin sırtınızdan geçiniyorsa,
®    Patronunuzun, amirinizin veya müşterilerinizin, hatta eşinizin (!) istekleri bitmiyorsa,
®    İş yaşamına girmeyi hedefliyorsanız ama gördükleriniz sizi ürkütüyorsa

Bu kitabın içindeki komik öyküler, anekdotlar ve çözümler nokta atışı yaparak size ilaç gibi gelecek.

Kendinizi ve her gün yaşadığınız iş ortamını aynada görmenizi sağlayacak, ülkemiz iş dünyasından kopup gelen son derece esprili ve mizahi yedi ayrı hikayeyle trajikomik halimizin farkına varmakla kalmayıp tecrübeyle kanıtlanmış çözümleri de okuyarak iş yaşamınızı doğru yönlendirme fırsatı yakalayacaksınız.


Yekta Özözer’in Sistem Yayıncılık’tan çıkan diğer kitapları: Ne Parlak Fikir!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963