scorecardresearch.com Komik Ama Çok Komik ( Eğlendiren, Keyiflendiren, Güldüren Fıkralar, Testler, Yazılar ) ve Tüm Mizah / Karikatür Kitapları Radikal Kitap'ta!
Komik Ama Çok Komik ( Eğlendiren, Keyiflendiren, Güldüren Fıkralar, Testler, Yazılar )

Komik Ama Çok Komik ( Eğlendiren, Keyiflendiren, Güldüren Fıkralar, Testler, Yazılar )

Yazar : Zerrin Serozan

Sayfa Sayısı : 134

Yayınevi : ARAS YAYINCILIK

Tür : Mizah / Karikatür

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Canınız sıkılıyor, bunalıyor ya da öfkeden yerinizde duramıyor, avazınız çıktığı kadar bağırmak mı istiyorsunuz? Biz size gülmeyi öneriyoruz. Nasıl mı? Cevabını elinizdeki bu kitapta bulacaksınız. Birkaç satır okuyarak kahkahalara boğulmak, stresi gülerek yenmek isteyenlere bu kitap bir terapi gibi gelecek. Fıkralar ve kısa öyküler eşliğinde hayatın “komik ama çok komik” yanlarını keşfettiğinizde, tüm dertlerinize bir sünger çekerek yaşamın gülen yüzünü buyur edeceksiniz yanınıza. Bu kitap sadece güldürmekle kalmıyor, sayıların ve matematiğin büyülü dünyasında şaşkına çeviriyor bizi. Dikkatinizi, konsantrasyonunuzu ve zekânızı sınayacağınız bilmeceler ve yanıltmacalar, beyin kanallarınızı gıdıklayacak ve kendinizi gülmekten alamayacaksınız.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963