scorecardresearch.com Excel 2010 ve Makrolar ve Tüm Microsoft Office Kitapları Radikal Kitap'ta!
Excel 2010 ve Makrolar

Excel 2010 ve Makrolar

Yazar : Mustafa Akça

Sayfa Sayısı : 256

Yayınevi : DİKEYEKSEN YAYIN

Tür : Microsoft Office

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Excel 2010 için başucu kitabı. Çok işi az zamanda yapmak isteyen Excel kullanıcıları için kaleme alındı. Excel'in en çok ve sık kullanılan özelliklerine hakim olmak isteyenlere. Excel 2010 ile beraber gelen yeniliklerin de detaylı biçimde izah edildiği bu kitabı kitaplığınızda mutlaka görmek isteyeceksiniz. xcel 2010 ile çalışma sayfaları oluşturmayı, hücreleri biçimlendirmeyi ve formülleri uygulamayı öğrenin.

Veri tabloları oluşturun, istediğiniz gibi sıralayın ve kayıtlarınızı filtrelemeyi öğrenin. Gerek sunumlarınız gerekse diğer gösterimleriniz için güçlü ve estetik grafikler oluşturun. Makroları kullanarak formüllerle oyuncak gibi oynayın, Excel komutları emrinize amade! Excel 2010 şeridini ve hızlı erişim menüsünü gereksinimlerine göre şekillendirmeyi öğrenin. Veri ve tablolarla çalışmayı, özet (pivot) tabloları ve hesaplamalar yapmayı bu kitapla öğrenin.

Nesne Yo¨nelimli Programlama, Nesnelerle C¸alıs¸ma, Microsoft IDE, Yo¨ntemler, Playlar, Properties (O¨zellikler Penceresi), Pencereler, Project Explorer, Programlama, Form Nesneleri, Kontroller, Mesaj Kutuları, Akıs¸ Kontrol Mekanizmaları, Degˆis¸kenler, Do¨ngu¨ler, Prosedu¨rler, Fonksiyonlar, C¸alıs¸ma Sayfası I·s¸lemleri, C¸alıs¸ma Kitabı I·s¸lemleri, Hu¨cre I·s¸lemleri, S¸erit Arayu¨zu¨, Kısayollar, Formu¨ller Sıralama I·s¸lemleri, Filtreleme, Du¨s¸eyara Yatayara, O¨zet Tablolar, Grafik Olus¸turmak, O¨zet Grafikler, Mini Grafikler, SmartArt Diyagramları, Makrolar, Visual Basic For Application

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963