scorecardresearch.com Enine Boyuna Office System 2003 ve Tüm Microsoft Office Kitapları Radikal Kitap'ta!
Enine Boyuna Office System 2003

Enine Boyuna Office System 2003

Yazar : MICHAEL J.YOUNG, MICHAEL HALVORSON

Sayfa Sayısı : 1568

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : Microsoft Office

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Microsoft Office’i enine boyuna keşfedin! Enine Boyuna Microsoft Office System 2003, yazılım uzmanlarınca hazırlanmış ileri düzey bir başvuru kaynağıdır. Uzman kullanıcılar, yazılım öğrenmek isteyenler, danışmanlar, çözüm geliştiriciler ya da firma guruları, yani diğerlerinin yardım için başvurdukları kişiler için yazılmıştır. Microsoft Access, Excel, FrontPage®, Outlook®, PowerPoint®, Word ve Microsoft Office InfoPathTM programlarını içeren bu olağanüstü düzenli başvuru, zaman kazandıran yüzlerce çözümü, sorun giderme ipuçlarını ve kullanışlı örnekleri özet olarak ve hızlı-çözüm biçiminde işlemektedir. Enine Boyuna Microsoft Office System 2003 ile, Microsoft Office hakkında zaten bildiklerinizi geliştirmeyi ve Office 2003 bileşenlerindeki yenilikleri; XML, InfoPath ve Microsoft Windows® SharePoint® ekip hizmetlerini kullanarak çalışma arkadaşlarınız ve Office uygulamaları arasında kusursuz bir bilgi paylaşımı kurmayı; uzman biçimlendirme özellikleri, grafikler ve özel efektlerle belgelerinizin bırakacağı etkiyi artırmayı; daha iyi veritabanları, elektronik tablolar oluşturup güçlü veri çözümleme yöntemlerini kullanmayı; işyerinizde ya da Web’de etkileyici PowerPoint sunuları yayımlamayı; e-posta iletişiminizi ya da takviminizi yönetmek için Outlook’u kullanmayı; gelişmiş özelliklerle bir Web sitesini yapılandırıp yönetmeyi; Microsoft Visual Basic for Applications ve makrolar kullanarak özel çözümler geliştirmeyi öğreneceksiniz. Kitabın ekindeki CD’de, orijinal kitabın eKitabının yanı sıra, yazarlarca hazırlanmış orijinal örnek dosyalar, Office kaynakları kataloğu ve diğer şirketlerin örnek programlarına ve araçlarına bağlantılar, Microsoft Computer Dictionary Fifth Edition ile Microsoft Encyclopedia of Networking Second Edition adlı kitapların eKitap biçimlerini bulacaksınız. Enine Boyuna Microsoft Office System 2003, iki renkte düzenlenmiş 1566 sayfalık içeriğiyle, Microsoft’un Office 2003 uygulama paketi üstüne en kapsamlı başvuru kaynağıdır.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963