scorecardresearch.com Enine Boyuna Microsoft Office 2007 (cd Ekli) ve Tüm Microsoft Office Kitapları Radikal Kitap'ta!
Enine Boyuna Microsoft Office 2007 (cd Ekli)

Enine Boyuna Microsoft Office 2007 (cd Ekli)

Yazar : John Pierce

Sayfa Sayısı : 1312

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : Microsoft Office

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Microsoft Office 2007’yi Enine Boyuna Fethedin!

Enine Boyuna Microsoft Office 2007, ile Microsoft Office Access 2007, Excel 2007, Outlook 2007, PowerPoint 2007 ve Word 2007’deki yeni özellikleri keşfedin. 1312 sayfalık bu olağanüstü düzenli kaynak kitap, zaman kazandırıcı yüzlerce çözümü, sorun giderme ipucunu ve kullanışlı püf noktalarını en öz biçimde ve kolay yanıtlarla işliyor. Tamamı yararlı ve hiç kof bilgi yok!
Enine Boyuna Microsoft Office 2007 ile e-posta iletişiminizi, gelen kutunuzu ve kişilerinizi etkili biçimde yönetmeyi; uzman biçimlendirme ve sayfa düzeni tekniklerini kullanmayı; karmaşık hesaplamalar ve veri çözümlemeleri yapmak için elektronik tablolar oluşturmayı; veritabanları oluşturup verilerle çalışmayı öğreneceksiniz. Ayrıca grafik ve raporlar oluşturmak için gelişmiş teknikler öğrenecek; temalar, kişisel slayt düzenleri ve özel efektler kullanarak dinamik slaytlar yaratacak; güçlü bir bilgi paylaşımı için Office Groove 2007 ve Windows SharePoint Services’ı keşfedecek; zararlı yazılımlardan ve virüslerden korunmak için güvenlik ayarlarınızı yapılandıracak ve Microsoft Visual Basic for Applications kullanarak makrolar yazıp Office Açık XML ile çalışacaksınız.
Enine Boyuna Microsoft Office 2007, Office konusunda uzman yazarlar tarafından hazırlanmıştır. Kitabın editörü John Pierce Microsoft Corporation’ın eski bir yazarı ve editörüdür. Pierce, Microsoft Office Access 2003 Inside Track ve Microsoft Small Business Kit adlı kitapların yazarıdır. Elinizdeki kaynak kitap kapsamlı içeriğiyle, Microsoft’un Office 2007 hakkındaki en kapsamlı başvuru kaynağıdır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963