scorecardresearch.com Sosyal Medya Uzmanlarından Temel Dersler (4 Kitaplık Set) ve Tüm Medya - İletişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sosyal Medya Uzmanlarından Temel Dersler (4 Kitaplık Set)

Sosyal Medya Uzmanlarından Temel Dersler (4 Kitaplık Set)

Yayınevi : OPTİMİST YAYINLARI

Tür : Medya - İletişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


ELİNİZİN ALTINDA OLMASI GEREKEN DÖRT TEMEL KİTAP

SANAL EKİPLERE LİDERLİK ETMEK Harvard Business School Uzmanlığıyla
Sanal ekipler kurmak, onların iletişimlerini ve teknolojik ihtiyaçlarını değerlendirmek ve yüksek kaliteli işler ürettiklerinden emin olmak konularında değerli tavsiyeler

BAĞLANTILAR  Şebekeler Bilimine Harika Bir Giriş/ Ünlü profesör Albert Laszlo Barabasi’den
Doğaya, topluma, iş hayatına ağ temelli bir bakış açısı. Ölümcül virüslerin yayılmasından terörist oluşumlara 21. yüzyılın şebekeler bilimine giriş.

CROWDSOURCING Wired dergisi editöründen
Dijital dünyada potansiyel kullanıcıyı şirketinizin görünmez bir çalışanı olmaya ikna eden şey nedir? Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketleri açık kaynak projelerinden nasıl faydalanıyor? Bu yeni mucizenin bir parçası olmak isteyen herkes için ayrıntılı bir yol haritası.

HERKES ÖRGÜT Teknoloji konferanslarının vazgeçilmez ismi profesör Cly Shirky’den
Trendler ve Fikirler nasıl oluşur? Procter&Gamble, Nokia, ABD Donanması, BBC ve Lego gibi kurumların danışmanlığını yapan Shirky, sosyal medyaya bakışınızı netleştirecek bir kavrayış sunuyor. Bu kitabın ardından bir grup oluşturmanın ve kâr etmenin gülünç şekilde kolaylaştığını göreceksiniz.  

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963