scorecardresearch.com Feng Shui Özel Set (5 Kitap) ve Tüm Meditasyon Kitapları Radikal Kitap'ta!
Feng Shui Özel Set (5 Kitap)

Feng Shui Özel Set (5 Kitap)

Yazar : Richard Webster

Yayınevi : ALFA YAYINLARI

Tür : Meditasyon

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.
FENG SHUİ - YENİ BAŞLAYANLAR İÇİNFeng Shui uyumlu ve başarılı bir yaşam sürebilmemizi sağlayan antik bir Çin reçetesidir. Eşyalarımızı yeniden yerleştirerek, evimizin dışına bir rüzgâr çanı asarak ya da yatak odamıza bir vazo dolusu çiçek koyarak Ch’i adı verilen evrensel gücü; yani yaşamımıza bereket ve şans getiren güçlü manyetik enerjiyi harekete geçirebiliriz!
Yeni Başlayanlar için Feng Shui, istediğiniz her şeyin gerçekleşmesini sağlayan, izlenmesi kolay ve pratik bir rehber niteliğinde… Terfi etmek mi istiyorsunuz? Yoksa aile içi anlaşmazlıkları çözmek mi? Belki de geceleri deliksiz uyumak ve daha enerjik olmak en büyük arzunuz. Bütün bunların üstesinden gelmek için Feng Shui size yol gösterecek. Feng Shui adı verilen antik Çin sanatı binlerce yıldır insanların evlerinde ve iş çevrelerinde uyum içinde bir yaşam sürmelerine yardım etti. Siz de uyumlu, başarılı ve mutlu bir yaşamın peşindeyseniz, ne duruyorsunuz? Feng Shui’yi deneyin!

Feng Shui’yi deneyin!
FENG SHUİ - BAHÇENİZ İÇİN
Bahçenizde mutlu, uyumlu ve bereketli güzellikler yaratın... Gizli bir bahçe yaratmanın yolları nelerdir? Kokulu bitkiler için en iyi yerleşim nasıldır? Feng Shui’ye göre en önemli beş çiçek hangileridir? Yeni bir ev alırken çevrenizde nelere dikkat etmelisiniz? Bahçenizin zenginlik alanını canlandırarak evinize bolluk getirmenin yöntemi nedir? Bütün bu soruların cevaplarını “Bahçeniz İçin Feng Shui” kitabında bulacaksınız. İster geniş bir bahçeniz olsun, ister pencerenizin içine yerleştirdiğiniz rengarenk çiçeklerle dolu bir saksı, “Bahçeniz İçin Feng Shui” yaşamınıza bereket, canlılık ve güzellik katmanıza yardımcı olacak.
FENG SHUİ - AŞK VE ROMANTİZM İÇİN
Yaşamınız aşk ve romantizmle dolsun ! Eğer hayatınızda uzun zamandan beri kimse yoksa ve artık olsun istiyorsanız, evinizdeki tüm koltukları kullanmanız gerekiyor. Kitabın yazarı Richard Webster, “Aşk ve Romantizm İçin Feng Shui’de aşk mağdurlarının uygulayabileceği en iyi yöntemin bu olduğunu belirtiyor. Doğru kişiyi bulmanın, tutkulu bir aşk yaşamanın, monotonlaşan ilişkiyi hareketlendirmenin, yürümeyen bir evliliği düzeltmenin sırlarını bu kitapta bulacaksınız.
FENG SHUİ - APARTMANDA YAŞAM İÇİN
Apartman Dairenizi Feng Shui ile Yenileyin Apartmanda Yaşam İçin Feng Shui adlı bu kitap dairenizi, stüdyo dairenizi, bir sitenin içinde yer alan minik katınızı hatta yatak odanızı şans, bereket ve barış içinde yaşamanızı sağlayacak bir ‘yuva’ya dönüştürecek formülleri sunuyor! Feng shui ilkelerini kullanarak yerküre ile uyum içinde yaşayacaksınız. Mutlu, memnun, hatta daha sağlıklı olacaksınız. Bunun için bazı eşyalarınızın yerini değiştirmeniz, karanlık bir köşeyi aydınlatmanız ya da kitapta bulacağınız farklı bir feng shui çözümlemesine başvurmanız yeterli olacak. • Odalarınızın zenginlik, aile ve kariyer alanlarını hareketlendirin. • Dairenizin içindeki evrensel enerji akışını düzenleyerek yaşamınıza her anlamda bereket geldiğini gözleyin. • Arkadaşlarınız için feng shui değerlendirmeleri yapmayı öğrenin. Bütün bunları yapabilmeniz için kitabın sonunda yer alan Feng Shui yöntemlerini nasıl uygulayacağınızı gösteren haritadan yararlanmayı unutmayın.
FENG SHUİ - İŞYERİNİZ İÇİN
İyi bir kariyer isteyenler için! İş yaşamında başarısına başarı katmak isteyenlere “İşyeriniz İçin Feng Shui” kitabı yol gösteriyor. Daha fazla müşteri çekmek, mağazanızdaki satış miktarını artırmak, şirketinizdeki eleman değişim oranını düşürmek mi istiyorsunuz? Feng Shui yöntemlerini uygulayarak, hedeflediğiniz kariyere daha kolay ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Masanızın yerini değiştirerek, ofisinize en uygun rengi belirleyerek ya da ofisinizin bahçesine çeşme yerleştirerek hedeflerinizi büyütebilirsiniz. Citibank, Chase Asia, Morgan Bank, Rothschild’s ve Wall Street Journal Feng Shui yöntemlerini iş yaşamlarına uygulayan sadece birkaç firmadan biri. Eğer tek başınıza çalışıyorsanız bu kitaptan yararlanarak, çalışma mekanınızı dekore edebilir, işinizde daha fazla başarı ve tatmin duygusuna erişebilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963