scorecardresearch.com Uzman Kariyer Soru Paketi 3 (Kpss Eğitim Bilimleri Çözümlü 20 Deneme Hediyeli) ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Uzman Kariyer Soru Paketi 3 (Kpss Eğitim Bilimleri Çözümlü 20 Deneme Hediyeli)

Uzman Kariyer Soru Paketi 3 (Kpss Eğitim Bilimleri Çözümlü 20 Deneme Hediyeli)

Sayfa Sayısı : 1838

Yayınevi : UZMAN KARİYER YAYINLARI

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Soru Paketi 3 (KPSS Eğitim Bilimleri Çözümlü 20 Deneme Hediyeli)
"

KPSS` ye hazırlıkta adayların ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veren Uzman Kariyer Yayınları olarak muhteşem bir soru paketini sizlere sunuyoruz. Bu zorlu maratonda adayların çok sayıda soru çözmesi gerektiğinin farkındayız ve bu nedenle adayların her alanda yeterli miktarda soruya ulaşmalarını sağlayacak bir soru paketi oluşturduk. İçerisinde Eğitim Bilimleri ve Genel Yetenek-Genel Kültür alanlarında 2011 Baskı ve tamamı yeni yorum odaklı sorulardan oluşan soru bankaları ve yaprak testlerin yer aldığı pakette,

ayrıca 1 adet KPSS Eğitim Bilimleri Çözümlü 20 Deneme bulunmaktadır. Böylece bol miktarda soru çözen adaylar deneme sınavları ile de kendilerini sınayabilecek ve eksiklerini çözüm kitapçıklarından kontrol ederek tamamlayabileceklerdir.

Sınav sürecinde sizleri diğer adaylardan bir adım öne taşıyacak olan soru paketinin başarınıza katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

Paketin içerisinde yer alan ürünler;

 KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası

 

 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soru Bankası

 

KPSS Eğitim Bilimleri Çek Kopar Yaprak Test 

+         KPSS Eğitim Bilimleri Çözümlü 20 Deneme

 

KPSS Genel Yetenek Çek Kopar Yaprak Test

 

 

KPSS Genel Kültür Çek Kopar Yaprak Test

 

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963