scorecardresearch.com Uzman Kariyer Kpss Eğitim Bilimleri Hızlı Bakış ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Uzman Kariyer Kpss Eğitim Bilimleri Hızlı Bakış

Uzman Kariyer Kpss Eğitim Bilimleri Hızlı Bakış

Sayfa Sayısı : 800

Yayınevi : UZMAN KARİYER YAYINLARI

Tür : Kpss

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

KPSS Eğitim Bilimleri Hızlı Bakış
"

Eğitim Bilimleri alanında yapılan sınavın her geçen gün zorlaştığı ve farklılık kazandığı bir süreçte, kısa bir zamanda sınavın gerektirdiği bilgiye ulaşmak zorunda olduğunuzun farkındayız. Bu anlamda sınavlara en doğru, en güncel ve anlaşılır bir kaynaktan hazırlanılması gerekliliği kaçınılmazdır.

Elinizde bulunan "Eğitim Bilimleri Hızlı Bakış" kitabı, eğitim bliimlerinde yer alan temel kavramlara kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve bilgilerinizi kısa sürede tazeleyebileceğiniz bir kaynaktır. "Eğitim Bilimleri Hızlı Bakış" kitabı tasarımı ve boyutu ile daima yanınızda bulundurabileceğiniz bir kaynak olması ve eğitim bilimleri alanında yer alan tüm derslerin bir arada verilmesi özellikleri ile farklı bir kaynağa gerek duymadan kısa zamanda sizi başarıya ulaştıracak tek kaynaktır.

Bu kitabın Eğitim Bilimleri sınavına hazırlık sürecinizde temel bir kaynak olarak sizi hedeflerinize ulaştıracağına inanıyoruz. Siz değerli öğretmen adaylarına sınavda ve saygıdeğer mesleğinizde başarılar dileriz...

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963