scorecardresearch.com Pegem KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set 2012 (6 Kitap) ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Pegem KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set 2012 (6 Kitap)

Pegem KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set 2012 (6 Kitap)

Sayfa Sayısı : 1770

Yayınevi : PEGEM AKADEMİ

Tür : Kpss

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


"Öğretmen Adayları için, 6 kitaptan oluşan KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ SETİ nin içerisinde;

1.KPSS Gelişim Psikolojisi
2.KPSS Öğrenme Psikolojisi
3.KPSS Rehberlik
4.KPSS Program Geliştirme
5.KPSS Öğretim Yöntem ve Teknikleri
6.KPSS Ölçme ve Değerlendirme

kitapları yer almaktadır.

2012 KPSS Eğitim Bilimleri Seti; 9 Temmuz 2011 tarihinde yapılan KPSS Eğitim Bilimleri Sınav sorularını da kapsamaktadır.

2011 KPSS ye Göre Tamamen Yenilenmiş Olan Bu Sette;

•Bireysel Çalışma Tekniklerine Uygun ÖSYM nin Sorduğu (2001-2011) Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular
•Konu Önem Derecelendirme Sistemine Göre Hazırlanmış Cevaplı-Çözümlü Testler ve Deneme Sınavları
•Eğitim Bilimlerinde Yeni Yaklaşımlar
•Kavram Haritaları - Bulmacalar

yer almaktadır. "[...]

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963