scorecardresearch.com Pegem Akademi Lise Ve Önlisans Mezunları Memur Adayları İçin Kpss Genel Yetenek Genel Kültür Seti 2010 (6 Kitap) ve Tüm Kpss Kitapları Radikal Kitap'ta!
Pegem Akademi Lise Ve Önlisans Mezunları Memur Adayları İçin Kpss Genel Yetenek Genel Kültür Seti 2010 (6 Kitap)

Pegem Akademi Lise Ve Önlisans Mezunları Memur Adayları İçin Kpss Genel Yetenek Genel Kültür Seti 2010 (6 Kitap)

Sayfa Sayısı : 1440

Yayınevi : PEGAMA YAYINCILIK

Tür : Kpss

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Lise ve Önlisans Mezunları İçin KPSS GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR SETİ (6 Kitap)

6 kitaptan oluşan bu sette;
1.KPSS Türkçe,
2.KPSS Matematik
3. Geometri,
4.KPSS Tarih,
5.KPSS Coğrafya,
6.KPSS Temel Yurttaşlık Bilgisi, Anayasa, Güncel ve Sosyo-Ekonomik Konular
kitapları yer almaktadır.

Bireysel çalışma tekniklerine uygun olarak hazırlanan bu sette yer alan kitaplarda;
- Ayrıntılı Konu Analiz Tabloları,
- Çıkmış Sorular (2006-2008) ve Açıklamalı Çözümleri,
- Açık ve Anlaşılır Konu Anlatımları
- Çözümlü-Cevaplı Testler,
- ÖSYM Test Tekniğine Uygun Deneme Sınavları,
- Toplam 3500 Soru-Cevap

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963